Вийшов офіційний трейлер українського серіалу «Перевізниця»

У головній ролі – Анастасія Карпенко

16.02.2024

Компанія Starlight media разом з телеканалом СТБ презентували трейлер десятисерійної стрічки «Перевізниця». Головну роль виконала Анастасія Карпенко, відзначена нагородою міжнародного кінофестивалю у Локарно за фільм «Як там Катя?».

Фільм розповідає історію психологині Лідії. Від самого початку повномасштабного вторгення вона вирішує стати перевізницею і допомагати іншим людям. Під час численних поїздок вона стикається з різними людьми і мимоволі стає для них не тільки перевізником, а й психологом. Її тимчасові попутники замислюються над багатьма питаннями, вирішують різні проблеми та усвідомлюють, що насправді є важливим в їхньому житті.

Кожна серія присвячена окремому герою та його драматичній історії, свідком якої стає перевізниця, яка переживає власну драму. Головну роль у серіалі виконала Анастасія Карпенко, відома за фільмами «Як там Катя?», «Лікарка Ковальчук» та «Дім надії».

Читайте також: Український фільм «Ля Палісіада» став найкращим фільмом Вільнюського міжнародного кінофестивалю

Також у серіалі знялися Ігор Колтовський, Катерина Григоренко, Надія Левченко, Христина Федорак, Віктор Жданов, Олена Борозенець, Олександр Яцентюк, Олеся Островська, Лариса Руснак, Олена Олейнікова, Михайло Дзюба, Олена Галл-Савальська, Дарина Федина, Аліна Костюкова, Аня Лагодна, французькі актор(к)и Каріна Бойте, Адрієн Роб, Антуан Гербес.

Партнерами проєкту стала найстаріша кінокомпанієя світу Gaumont, а також європейські фахівці з Франції, Німеччини, Швеції, Норвегії, Данії, Ісландії, Фінляндії та Швейцарії.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram