Володимир Зеленський відзначив державними нагородами захисниць України

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення державними нагородами тих, хто захищає незалежність та територіальну цілісність української держави.

Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

«Президент України Володимир Зеленський своїми Указами №185/2023 від 25 березня 2023 року, №186/2023 від 30 березня 2023 року та №190/2023 від 30 березня 2023 року відзначив державними нагородами 159 Захисників України», — йдеться у повідомленні. 

Читайте також: Втратила ногу після російського обстрілу: вражаюча історія 18-річної дівчини, яка добровільно вступила до лав ЗСУ

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові у Державній прикордонній службі України нагороджено медаллю «За врятоване життя» Кравченко Олесю Володимирівну, головного сержанта.

Читайте також: У ЗСУ підтримали ініціативу створення окремого жіночого підрозділу

За особистий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку та високий професіоналізм нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня майора Чембулаткіну Юлію Сергіївну.

Читайте також: Президент України відзначив державними нагородами захисниць України

Також за особистий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку та високий професіоналізм нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня старшого солдата Поліщук Світлану Михайлівну (посмертно).