Володимир Зеленський відзначив державними нагородами захисниць України

03.04.2023

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення державними нагородами тих, хто захищає незалежність та територіальну цілісність української держави.

Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

«Президент України Володимир Зеленський своїми Указами №185/2023 від 25 березня 2023 року, №186/2023 від 30 березня 2023 року та №190/2023 від 30 березня 2023 року відзначив державними нагородами 159 Захисників України», — йдеться у повідомленні. 

Читайте також: Втратила ногу після російського обстрілу: вражаюча історія 18-річної дівчини, яка добровільно вступила до лав ЗСУ

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові у Державній прикордонній службі України нагороджено медаллю «За врятоване життя» Кравченко Олесю Володимирівну, головного сержанта.

Читайте також: У ЗСУ підтримали ініціативу створення окремого жіночого підрозділу

За особистий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку та високий професіоналізм нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня майора Чембулаткіну Юлію Сергіївну.

Читайте також: Президент України відзначив державними нагородами захисниць України

Також за особистий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку та високий професіоналізм нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня старшого солдата Поліщук Світлану Михайлівну (посмертно).