«War Cookbook. Ukraine» — проєкт про рецепти війни

24.08.2023

«War Cookbook. Ukraine» — проєкт фуд-журналістки Марії Банько про рецепти воєнного часу.

У березні 2022 року Марія Банько почала збирати рецепти й історії, а вже в травні запустила War Cookbook – проєкт, який документує досвід війни через гастрономію.

War Cookbook має особливий формат: в центрі уваги не так рецепт, як реальна історія, з ним пов’язана, люди, які його готували. Географія не обмежується лише Україною – про досвід українців за кордоном Марія також розповідає.

Читайте також: До Дня Незалежності бренд Wanted Vegan випустив рослинне сало: фото

Наразі для War Cookbook зібрано близько 50 історій. До збору історій вже долучаються інші небайдужі прихильники, а кількість підписників проєкту невпинно зростає. Як долучитися до проєкту? Поділитися своєю історією-рецептом можна тут.

Читайте також: Скільки грошей витрачають на харчування жителі України – дослідження

«War Cookbook. Ukraine» — це рецепти страв, що розповідають історії про те, як українці на передовій, у себе вдома, в підвалі, на чужині переживають війну. Ми збираємо рецепти страв, що розповідають непрості історії про те, як українці на передовій, у себе вдома, в підвалі під час обстрілів, в таборах для біженців, в чужих будинках за тисячі кілометрів від рідного міста переживають війну», — йдеться в описі проєкту. 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Банько Мария (@banko.mary)