WoMo-книга: Це зробила вона

Наша відповідь Good Night Stories for Rebel Girls

Коли у США минулого року була опублікована книга з історіями про надихаючих жінок Good Night Stories for Rebel Girls, нам, звісно, закортіло, щоб і в Україні хтось видав дещо подібне. А коли вийшов у Good Night вийшло продовження, стало сумно, що у нас досі немає своєї книги. Аж ось видавництво «Видавництво» виправило цю ситуацію. 

«Один рік розробки. 150 днів підготовки. 120 талановитих авторів. 50 історій успіху», — так описують свою нову книгу «Це зробила вона» у видавництві. Перша книга розрахована на дітей та підлітків і буде містити історії п`ятдесяти жінок, внесок яких став неоцінимим для України. Одночасно з особистостями, які негайно спадають на думку, як-от Лесею Українкою чи Соломією Крушельницькою, у книзі планують розповісти про менш відомих, але не менш важливих для історії України жінок, наприклад про вчену Антоніну Прихотько, лікарку Надію Пучківську і ще про десятки інших науковиць, винахідниць, активісток, бійчинь тощо.

До співпраці у видавництві залучили відомих українських письменників, журналістів, блогерів та ілюстраторів – кожен отримав свою героїню. Тож кожна історія написана та проілюстрована абсолютно унікально. А особливістю видання стане можливість використання обох картонних палітурок книжки як трафаретів для стенсилів. Видавці вважають, що використання гасел книжки як стенсилів не тільки спонукатиме дівчаток іти до поставлених цілей, а й боротиметься зі зневагою до внеску українських жінок. До речі у 2019 році планується друк другого тому, який буде називатись «Це також зробила вона».

До видання книги залишилось зовсім трохи, і вже в березні ви зможете знайти її на полицях книжкових крамниць. Також, придбавши книгу «Це зробила вона», ви долучаєтесь до благодійної акції. Кожна придбана вами книга – це ще одна безкоштовна книга, що відправляється в одну із бібліотек на локальному рівні.

Де знайти: vydavnytstvo.com

Вартість: 349 грн. За цією ціною доступно тільки 100 книг

— Читайте також: WoMo-знахідка: Безкоштовна електронна книга для підлітків «Тесла та машина на космічній енергії»