WoMo-знахідка: Додаток для очищення карпатських гір EcoHike

Для туристів та екоактивістів

Українські розробники створили додаток EcoHike, мета якого — очистити Карпати від сміття. 

Що це?

Додаток EcoHike було створено львівською командою компанії GlobalLogic. Розробка і тестування тривали майже рік. А ідея виникла після відвідування програмістами гори Хом’як. Подорожуючи, вони побачили багато залишеного туристами сміття. І вирішили прибрати його за допомогою хмарних і мобільних технологій, завдяки спільним зусиллям багатьох небайдужих людей.

«Кожен з нас є каталізатором позитивних змін. Тож аби наступного разу насолодитися красою лісів та мальовничих гір, а не горами сміття, варто всього лише прибирати за собою. Звертайте увагу на сміття, що трапиться вам на очі. Встановлюйте додаток від GlobalLogic, подорожуйте, робіть помітки, додавайте коментарі та ставайте частиною великого спільного прибирання!», — кажуть розробники.

Як це працює?

Якщо туристи знайшли місце скупчення сміття, але не можуть прибрати його самостійно, вони відзначають його на карті, додають опис, фото, примітки (наприклад, якщо сміття дуже багато, то можна написати, що вивезти його під силу тим, хто подорожує на позашляховику).

Інші користувачі можуть прокласти маршрут свого відпочинку так, щоб прибрати зазначену місцевість і змінити інформацію про неї в додаток. Таким чином, спільними зусиллями українці зможуть посприяти поліпшенню екологічної ситуації в Карпатах і Україні в цілому.

— Читайте також: WoMo-знахідка: Додаток готових квестів містами України WalQlike