WoMo-знахідка: Додаток готових квестів містами України WalQlike

Замість нудних екскурсій

28.05.2019

Екскурсії — формат для розважливих людей, а от якщо вам подобаються рух, пригоди та головоломки, тоді ваш формат пізнання нової місцини — квест. Українські розробники пропонують завантажити додаток WalQlike, аби дізнатися багато нового та цікавого про Київ та Львів. А якщо ви — місцеві, то програма допоможе подивитися на рідне місто із іншої сторони.

Що це?

WalQlike значить «walk you like». Додаток містить безкоштовні квести для тих, хто опинився в новому місті і хоче піти нестандартним туристичним шляхом, аби отримати нові враження, відзначити незвичайні деталі, витратити менше часу на екскурсію та ще із більшою користю. Зараз у додатку 10 маршрутів Львовом, серед яких пізнавальний та веселий «Єврейський квест», під час якого ви відвідайте старовинну синагогу на місці якої раніше існував «дім побачень», побачите перший Львівський хмарочос, побудований на кошти відомого єврея-мільйонера, та непомітно для себе опинитесь на місці де раніше розташовувалось найстаріше єврейське кладовище. Загалом вас чекатимуть 11 локацій і тригодинна прогулянка містом.

Екскурсії Києвом будуть доступні з 30 травня. Автори додатку вже розробили два маршрути столицею, один з них – «Сімейний квест».

Як це працює?

У додатку користувач вибирає тематику квесту і починає подорож, яка триватиме від 1 до 3 годин. Йдучи від одного цікавого місця до іншого, він розгадуватиме загадки або відповідатиме на питання вікторини про ці місця — не складні, але дуже цікаві.

Квести можна проходити поодинці, в компанії друзів або разом із сім’єю, із дітьми, із собаками і як завгодно ще. Додаток зберігає враження користувача, щоб він мав змогу ділитися ними в соціальних мережах.

Також у програмі передбачена можливість створення квестів за власними маршрутами.

WalQlike з’явився за допомогою Українського культурного фонду, а також завдяки краудфандінговой компанії на платформі Спільнокошт.

  • Де завантажити: Android, iOS
  • Ціна: безкоштовно
— Читайте також: «Ти стерво, Siri!»: Як високі технології закріплюють ґендерні стереотипи