WoMo-знахідка: Настільна гра «Who’s She?»

Про жінок, які змінили світ

Днями на Kickstarter зібрали півмільйона євро на настільну гру про дивовижних жінок «Who’s She?». ЇЇ авторкою є  польська дизайнерка Зузанна Кожерська-Жирар, яка дуже любить настільні ігри та мріє створювати щось веселе, значуще та довговічне.

Що це?

Героїнями є видатні постаті різних епох: єгипетська правителька Хатшепсут, художниця Фріда Кало, правозахисниця Малала Юсуфзай, комодор флоту США Грейс Гоппер, авіатриса Амелія Ерхарт та інші. Усього їх 28. Під час гри ви можете дізнатися цікаві факти про них. Усі героїні слугуватимуть рольовими моделями для дітей, отже грати можна всією сім’єю.

Як це працює?

Грати в «Who’s She?» зручно удвох, але можна грати і вчотирьох. Гравці мають вгадувати, про яку знамениту жінку йде мова, ставлячи один одному питання про досягнення героїні, але тільки не про її зовнішність. Наприклад: «чи отримала вона Нобелівську премію?», «чи була шпигункою?», «чи зробила відкриття?» Правильні відповіді містяться на картках із короткою біографією кожної з жінок.

 

Отже, у коробці ви знайдете:

  • 2 ігрові поля,
  • 2 дощечки із умовними позначками-підказками,
  • 28 дощечок із біографіями героїнь,
  • правила.

Гру зроблено із натурального дерева — балтійської берези, обробленої олією льону, а портрети жінок намальовано вручну акварельними фарбами.

Продаж стартує у квітні 2019 року. Є доставка в Україну.

  • Оформити замовлення: playeress.com/products/whos-she-the-game
  • Ціна: €75
— Читайте також: Logic play: 5 настільних ігор для дітей