WoMo-знахідка: SHAMBALA WELLNESS CLUB під Києвом

07.04.2023

Комплекс побудовано за давньоіндійською системою Васту Шастра, що допомогає правильно створити простір відповідно до законів природи. У комплексі завжди тихо й спокійно, можна почути спів птахів та відпочити тілом й душею

Shambala Wellness Club — єдиний в Україні аюрведичний стаціонарний комплекс та один із найбільших у Східній Європі проєктів, присвячених розвитку культури аюрведи та здорового способу життя. 40 сучасних номерів у чотирьох категоріях (Standard, Standard pool view, Suite, Suite Pool view), SPA-зони, а ще конференц-зали для бізнес-зустрічей та послуги персонального івент-менеджера — створені для вирішення будь-яких потреб гостей. 

Аюрведичне оздоровлення та комплексний SPA-відпочинок

Разом з фахівцями з Індії, які мають багаторічний досвід в аюрведичній практиці, центру вдалось створити унікальну оздоровчу концепцію. В її основі – філософія стародавньої індійської медицини аюрведи, безпечні методи очищення організму, wellness-підхід та сучасні тренди в харчуванні адаптовані під європейські стандарти та стилістику.

На території SPA-зони розташовані басейн із протитечією та гідромасажем, хамам, фінська сауна з панорамними вікнами на паркову зону, циркулярний душ, соляна кімната з іонізованим повітрям та кольоротерапією.

Кожен з нас індивідуальний і неповторний, а це означає, що і підхід до підтримання та відновлення здоров’я також повинен бути унікальним

Від народження людський організм наділений великими можливостями для самовідновлення. Якщо цю властивість взяти за основу, то за допомогою природних та натуропатичних методів можливо довго зберігати відмінний стан здоров’я та високий життєвий тонус. Натуропатичні методи починають також діяти на емоційному рівні, що комплексно покращує стан людини. 

Варто зазначити, що аюрведа не має однієї чудо-пігулки, проте – пропонує людині змінювати своє життя, через працю над собою. Тож гостям Shambala пропонує корекцію способу життя, раціоналізацію праці та відпочинку, фізичну активність, духовний розвиток, дихальні та медитаційні практики, йогу, музикотерапію, фітотерапію, ароматерапію, SPA, масажі, унікальну систему Панчакарма та багато інших активностей. 

Оздоровчі програми 

 Тепер, щоб потрапити на ретріт — вам не потрібно їхати в іншу країну, адже ви можете обрати одну з програм та в умовах тиші, медитативної музики, індійських терапій і ароматичних ефірних олій зможете максимально розслабитися і побути наодинці з собою.

Основною оздоровчою програмною лінійкою в Shambala Wellness Club є «Аюрведа» — низка оздоровчих детокс-програм, які тривають від 10 днів. Після первинної консультації лікарі комплексу складуть повну картину стану вашого здоров’я, підберуть аюрведичні препарати та процедури, щоб ефект від програм був максимальним. Після закінчення процесу оздоровлення, для вас створять індивідуальні рекомендації з харчування та коригування способу життя. Але також гості можуть скористатися  програмами, що націлені на очищення, оновлення та омолодження організму. Зокрема це detox, detox + antistress, relax, anti-age, beauty.

До лінійки «Аюрведа» входять програми: панчакарма (традиційне індійське глибоке очищення організму); відновлення опорно-рухового апарату; нормалізація роботи шлунково-кишкового тракту;  комплексна підготовка до вагітності та аюрведична корекція ваги (14 днів)

Також є багато щоденних процедур, серед яких масаж мішечками з травами в олії, пропарювання тіла у спеціальній бочці, м’який олійний аюрведичний масаж тощо. А у власній фітолабораторії спеціалісти  розробляють спеціальні препарати природного походження. 

Також варто зазначити, що гості можуть обрати Аюрведичне комплексне меню з незвичайною подачею страв. На одній тарілці розміщують одразу шість смаків: солодкий, солоний, терпкий, гіркий, гострий і кислий. У Shambala вважають, що такий підхід цілюще впливає на ментальний і фізичний стани та дозволяє збалансувати всі процеси в організмі. Кожну страву готують з екологічно чистих продуктів. Для прихильників більш традиційної подачі, запропоновано авторське меню À la carte. Воно вміщує великий вибір вегетаріанських, безглютенових і безлактозних страв, а також свіжі салати, корисні закуски та десерти.

За допомогою здорового способу життя, аюрведичний принцип профілактики захворювань, отримав найвищий розвиток, зберігся донині та присутній в рекомендаціях лікарів по всьому світу.