Задля підтримки прав жінок та ЛГБТ: французька міністерка знялася для Playboy

04 Квітня 2023
Фото:

У Франції міністерка соцекономіки й французьких асоціацій Марлен Скіаппа з’явилася на обкладинці журналу Playboy та дала розлоге інтервʼю щодо питання прав жінок, зокрема й репродуктивних, а також прав ЛГБТ-спільноти.

Про це повідомляє “France24”.

«Захист права жінок розпоряджатися своїм тілом — актуальне питання всюди і завжди. У Франції жінки вільні. З усією повагою до недоброзичливців і лицемірів», — написала вона. 

Зазначимо, що Марлен Скіаппа – письменниця-феміністка, яка до політичної кар’єри була блогеркою та писала про виклики материнства, жіноче здоров’я та вагітність, а потім обійняла посаду міністерки з питань гендерної рівності.

Читайте також: Український мультфільм «Мавка. Лісова пісня» знову побив рекорд: подробиці

На фото Марлен Скіаппа сфотографувалася одягненою, деякі її колеги виступили проти таких фотографій. Зокрема, премʼєр-міністерка Франції Елізабет Борн назвала зйомки для “Playboy” недоцільними, “оскільки у Франції тривають політичні й соціальні потрясіння на тлі пенсійної реформи президента Емманюеля Макрона”.

Читайте також: Жіноча збірна України з пляжного футболу вперше увійшла до п’ятірки команд світу

Реєструйся на MRKTNG марафон 2026 «Підкреслити головне»!

Довіра більше не виникає зі слів — лише з дій. Аудиторія змінюється швидше, ніж бренди встигають реагувати.

3 червня — про маркетинг, що враховує контекст, поведінку аудиторії і реальні сенси.

У програмі — панельні дискусії про виклики ринку, подкаст просто на сцені, нон-стоп лекції від топів ринку, розбір кейсів українських брендів і багато нетворкінгу.

Критику прем’єр-міністерки Борн підтримала член парламенту від партії “Зелених” Сандрін Руссо, яка поставила під сумнів “такий крок”. Вона сказала в ефірі телеканалу BFM: “Жіночі тіла повинні бути оголені будь-де, у мене з цим немає проблем, але є соціальний контекст”.

Читайте також: Оформити пенсію можна за допомогою Дія.Підпису: подробиці

Водночас міністр внутрішніх справ Франції Жеральд Дарманін підтримав рішення Марлен Скіаппи й назвав його “сміливим”.

Читайте також: Вперше на Місяць полетить жінка — NASA

Скіаппа також дала журналу інтерв’ю на тему прав жінок, абортів та ЛГБТК+ людей. Свій вчинок вона пояснює тим, що це «захист прав жінок робити зі своїм тілом те, що вони хочуть: скрізь і завжди незалежно від того, чи дратує це недоброзичливців і лицемірів».