Закохані невротики: Netflix анонсував японську версію романтичної історії

Netflix анонсує новий романтичний серіал із Японії, у якому головні ролі зіграли: Огурі Сюн, Хан Хьо Чжу, Юрі Накамура та Аканісі Дзін.

04.06.2024

Обмаль часу на весь текст?

Читати спойлер

Netflix оголосив про виробництво нового романтичного серіалу з Японії, у якому задіяний акторський ансамбль з усього світу. Серіал заснований на французькому фільмі Les Émotifs Anonymes (англ.: Anonymous Romantics), який отримав приз глядацьких симпатій на фестивалі французького кіно в Японії у 2011 році.

Зазначимо, що майбутній серіал обіцяє чудове поєднання романтики та гумору. Історія починається з випадкової зустрічі між чоловіком і жінкою, викликаною їх взаємною любов’ю до шоколаду. Обидва живуть зі своїми тривожними розладами. Чоловік не може фізично торкатися інших, тоді як жінка має інші проблеми з соціалізацією, що робить їхні зароджувані стосунки водночас складними та милими.

Читайте також: Що дивитись на Netflix у червні 2024 року: 65 найочікуваніших фільмів та серіалів

У серіалі представлені таланти з Японії та Кореї, зокрема Огурі Сюн, який грає головну роль, а також Хан Хьо Чжу в ролі героїні та Аканісі Дзін.

Огурі зіграв Сосуке Фудзівара, нового представника популярної шоколадної крамниці «Le Sauveur» і сина великого кондитерського магната. Гермофобія чоловіка, яка походить від травматичного минулого, ускладнює його нову роботу.

Огурі Сюн

Хан грає Хану Лі, талановитого шоколатьє, яка приховує свою особу від учасників «Le Sauveur», за винятком власника, і бореться зі своїми страхами перед соціальними взаємодіями.

Хан Хьо Чжу

Юрій Накамура також приєднується до проєкту як Ірен, відома психологиня і письменниця, яка не лише є головним лікарем Сосуке, але й стає радником Хани, допомагаючи їй долати труднощі. Попри свій професійний успіх, Ірен сама бореться з алкоголізмом і романтичними стосунками.

Юрій Накамура

Нарешті Аканісі Дзін приєднується до них як Хіро Такада, власника бару «Brush», до якого Хана таємно відчуває почуття. Він дружив із Сосуке ще зі шкільних часів і мав тісні стосунки з першим власником «Le Sauveur», наставником Хани.

Аканісі Дзін

Шо Цукікава (Shô Tsukikawa), який також відомий за численними романтичними фільмами, буде режисером серіалу. Крім того, Лі Ха Цзюнь (Паразит) керуватиме проєктуванням виробництва, включаючи центральний набір шоколадного бутіка, який майже схожий на іншого персонажа в історії.

Shô Tsukikawa

Ян Цзінь-мо (Паразит) виконуватиме обов’язки редактора, а Dalpalan, відомий музичний режисер-ветеран, працюватиме над музикою.

Це перший японський серіал, розроблений і створений YONG FILM (Believer 2, The Call, 20th Century Girl, My Name is Loh Kiwan), відомим своїми майстерно створеними та різноманітними проєктами.

Додамо, що цей новий романтичний серіал зараз у виробництві та вийде на Netflix у 2025 році.

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram