Збірна України виграла дві медалі з художньої гімнастики в Баку: фото

24.04.2023

Збірна України здобула бронзову та срібну медалі у фіналі у вправах з булавами та у групових вправах з п’ятьма обручами на етапі Кубка світу з художньої гімнастики.

Про це повідомлє НОК України.

Турнір відбувся у столиці Азербайджану Баку.

За свій виступ з програмою «Кармен» гімнастки Анастасія Возняк, Єва Мелещук, Марія Височанська, Діана Баєва та Дарина Дуда отримали оцінку 33,350 бала та третє місце, поступившись суперницям з Ізраїлю (34,950) та Китаю (34,650).

На другу сходинку п’єдесталу пошани Кубка світу з художньої гімнастики у Баку зійшла у вправах з булавами українка Вікторія Онопрієнко. За свій яскравий виступ під пісню «They Don’t Care About Us» Майкла Джексона дівчина отримала від суддів 32,650 бала, поступившись лише болгарці Стіліані Ніколовій (34,150).