Жінки частіше отримують травми в автомобільних аваріях

Нові дані статистики Volvo

Volvo анонсувала запуск нової ініціативи, яка покликана знизити кількість ризиків аварій. Автомобільна компанія також опублікувала статистику, згідно якої жінки частіше отримують травми в результаті інцидентів на дорозі.

Згідно з даними Американського національного управління безпеки дорожнього руху (NHTSA), 30% аварій, що трапилися в 2017 році, відбулися за участю нетверезих водіїв. У зв’язку з цим компанія розробила систему, яка спрямована на боротьбу з водінням у стані алкогольного сп’яніння.

«У нас є дані про десятки тисяч аварій, тому ми намагаємось робити наші автомобілі максимально безпечними для руху в реальному потоці транспорту. Це означає, що наші машини розробляються з метою захисту всіх людей, незалежно від статі, зросту, форми або ваги, ми не обмежуємося поняттям «середньостатистичної людини», представленого манекенами для краш-тестів», — прокоментувала Лотта Якобссон, професорка і старша технічна фахівчиня центру безпеки Volvo Cars.

Нова технологія моніторингу з’явиться у всіх автомобілях Volvo, починаючи з 2020 року. Спеціальна камера, встановлена ​​в салоні, буде аналізувати дії водія та відволікаючі фактори, які впливають на концентрацію його уваги. Система буде подавати сигнали водієві, а також мати вбудовану функцію виклику поліції і швидкої допомоги.

Джерело: techradar.com

— Читайте також: Global Teacher Prize: Найкращим учителем світу став кенієць Пітер Табічі