Громадська організація “Рада дружин і матерів захисників України «Жінки зі Сталі»” провела масштабний захід, на якому зібралися рідні полонених захисників України, зниклих безвісти або полеглих у боях.
Про це повідомляє спільнота «Жінки зі сталі» у Telegram.
Захід відбувся у форматі практичних порад експертів та презентацій двох книг, авторами яких є жінки:
- «Незламні» Вікторії Покатіс;
- «Очі Маріуполя» Анастасії Дмитрук.

Читайте також: Книга «Незламні» про спротив жінок у війні з російськими загарбниками побачила світ
«Незламні» — книга про українок, про силу українського духу, про жіночу єдність, про стійкість у ситуаціях, коли треба покинути домівку й рятувати сім’ю, а потім і країну. Про якості, які українки відкрили в собі з початком війни, про те, як вони допомагають армії та мріють.

«Очі Маріуполя» — документальна книга з історіями захисників міста. У ній є фрагменти листувань захисників «Азовсталі» з їхніми близькими, коли гарнізон був в оточенні. Книгу авторка доповнила власними віршами та ілюстраціями художників, чиї роботи присвячені оборонцям.
Читайте також: Війна за борщ, Або як росія будує свою імперію через гастрономію

Читайте також: Публікуємо уривок з книги фантастично-феміністичних оповідань
Серед експертів на зустрічі були:
- адвокат – криміналіст ГО «Жінки зі сталі» Таміла Алексик;
- міжнародний спеціаліст з відновлення соціальних зв’язків після деструктивних подій, сертифікований фахівець з кризових переговорів Карл Плеснер (Данія – Україна);
- голова Українського центру ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» Олена Ганцяк;
- нейрогенетик Людмила Турова, яка розповіла, як травматичний досвід впливає на наше ментальне та фізичне здоров’я, а також про важливість обстеження та правильного харчування військових, особливо після полону;
- реабілітолог Василь Радіонов, що володіє техніками відновлення організму, провів мінітренінг: як самотужки здолати стрес та біль, як допомогти собі та близькій людині. А представниця ЕleosUkraine познайомила з можливостями для жінок ТПО та військових започаткувати свою власну справу.
