Жіночий must-read від Світлани Павелецької

Про виховання, для здоров’я, для дозвілля

Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав вже прочитала книжки, які читають у світі і які незабаром вийдуть в Україні.

В мене є робота, видавництво, син, друзі, кохана людина, я 🙂 та ще купа планів. А ще я багато читаю, щоб розслабитись і відпочити. Книжка, вино та ковдра — кращій релакс та перезавантаження. Чотири роки тому, коли ми з партнерами засновували видавництво #книголав, я думала про те, що людям, які живуть шаленим життям потрібні якісні книжки. . А сьогодні поділюсь тими книжками, які читають у світі, які вийдуть в Україні і можуть стати вам корисними.

Вибір

Едіт Іва Еґер

Для оптимізму і ментального здоров’я

У вас труднощі і ви не знаєте, як пережити їх? Тривожність чи депресія? Осіння хандра чи втома?
Едіт Еґер 92 роки, вона виглядає впевненою і сповненою енергії, вона стильна – великі золоті прикраси, яскравий брендовий одяг. Її запрошує Опра на інтерв’ю, вона виступає на TED-конференціях, читає публічні лекції в університетах і вона нам потрібна.

Два роки тому вона розповіла про своє життя у книжці “Вибір”. Доктор Еґер народилась в єврейській родині в Угорщині, займалась балетом та художньою гімнастикою, навіть потрапила до Олімпійської збірної. Коли їй було 16 років, вона з сестрою та батьками потрапила до Аушвіцу. Батьки загинули, а от вона з сестрою вціліла. Через кілька років після концтабору на неї очікував ще один виклик – еміграція до Америки.

Але ця книжка – не про страждання, а про надію, про те, що все можна пережити, що можна вийти з будь-якої травми, вибір тільки за нами – бути жертвою чи тими, хто вижив. Коли Едіт було майже 40 років вона вступила до університету на психологію і за кілька років стала успішним фахівцем. Їй вдалось зцілитись від своєї травми і допомогти ще багатьом іншим людям. У своїй книжці вона розповіла, як їй це вдалось. “Вибір” став світовим бестселером, сподіваюсь і в Україні вона багатьом допоможе переживати складні моменти.

Уроки з поразок. Як дозволити дитині пізнати світ і вчитися на помилках

Джессіка Леї

Для виховання

Скільки помилок ми робимо у вихованні дітей, навіть не підозрюючи про це. Наше прагнення бути ідеальними батьками, за словами авторки бестселера The New York Times, може тільки нашкодити дитині. Надмірна опіка і бажання захистити від невдач тільки ускладнюють життя всім.

Дозвольте своїм дітям переживати поразки чи розчарування. Не робіть замість них домашнє завдання, не зав’язуйте шнурки своєму школяру, не готуйте обід до школи, не везіть домашнє завдання, яке дитина забула вдома. Звучить страшно, але результати численних досліджень показують, що успішними та мотивованими стають ті діти, яких привчають до самостійності, а не ті, над якими трясуться постійно. Невдача – це не трагедія, а просто досвід і нові можливості для винахідливості і креативу. Авторка не обмежується тільки порадами батькам, а й пише, яка роль вчителів у вихованні впевнених у собі дітей.

Кінчай! Твоє право на задоволення

Лорі Мінц

Для сексуального здоров’я

У нас не так вже й багато книжок про сексуальне здоров’я виходить, а про жіночий оргазм тим більше. Тому вихід книжки дослідниці Лорі Мінц “Кінчай! Твоє право на задоволення” вважаю важливою подією. Про що вона? Про те, як полюбити себе, прийняти своє тіло і свою сексуальність. Як бути відвертою зі своїм партнером і мати більш здорові стосунки. Тут детально і просто написано про ключовий жіночий статевий орган і як він працює. Тут пояснюють, чому не кожна друга жінка не отримує оргазм під час сексу з партнером і що причина не в ній, а в суспільстві. Тут багато порад як отримувати оргазм завжди. І навіть розділ для чоловіків, які хочуть знати як довести свою жінку до задоволення.

Рецепт ідеальної дружини

Карма Браун

Для відпочинку

А це той варіант, щоб зачитатись і забути про все, що тебе турбує. Головна героїня Еліс Хейл залишила кар’єру в піарі та переїздить з чоловіком у передмістя Нью-Йорка, де планує стати письменницею. Тут їй доводиться часто проводити час наодинці у великому будинку, це не те, що вона очікувала, їй нудно. Але одного дня вона знаходить у підвалі кулінарну книгу попередньої власниці – зразкової домогосподарки 50-х. У ній окрім рецептів, Еліс знаходить записки і про подружнє життя, які стали для неї важливими підказками, як бути у своєму шлюбі і своєму житті.

Роман “Рецепт ідеальної дружини” про те, на що ми йдемо заради наших стосунків і про те, як важливо жінці завжди контролювати своє життя та вміти захищати свої інтереси.