За оцінками організації Walk Free Foundation та Міжнародної організації праці, понад 40 млн людей перебувають в полоні сучасного рабства, включаючи примусову працю і примусові шлюби. Про це повідомляє Thomson Reuters Foundation.
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaАби подолати цю проблему протягом наступного десятиліття, необхідно звільняти 10 тис. людей щодня. Такого висновку дійшли автори дослідження. Також вони зробили невтішний висновок про те, що більшість країн практично не досягають прогресу в зусиллях по припиненню примусової праці. За сьогоднішніми оцінками, досягнення цієї мети «є неможливим», тому що у майже 100 країнах примусова праця не вважається злочином або є незначним злочином. А більш ніж 50% країн не розглядають примусовий шлюб як злочин — лише близько третини країн забороняють примусові шлюби.
«При нинішньому прогресі ми не зможемо викорінити сучасне рабство до 2030 року», — заявила Кетрін Брайант, менеджерка Walk Free.

Експерти Walk Free провела оцінку роботи 183 урядів за такими факторами, як виявлення осіб, які пережили рабство, кримінальне правосуддя, системи підтримки і перешкоджання трафікінгу.
Найбільш поширеним сучасне рабство є у Північній Кореї та Еритреї, уряди яких вітають примусову працю.
Свежие новости
- В Україні скасували цьогорічну державну підсумкову атестацію
- На конкурсі Miss Charm-2023 Україну представить Анастасія Панова з Дніпропетровщини
- Конкурс для підприємиць «Створено жінками»: переможниця отримає 100 тисяч гривень
- Олена Гончарук перемогла у конкурсі на посаду керівника «Довженко-Центру»
- «Греммі-2023»: Бейонсе побила рекорд 20-річної давнини Новости на главной
У Лівії, Ірані, Екваторіальній Гвінеї, Бурунді, Демократичній Республіці Конго, Росії та Сомалі взагалі не вживають заходів, щоб викорінити рабство. Також у цьому напрямку мало що роблять уряди Катару, Сінгапуру, Кувейту, Брунею.
У деяких країнах відзначається уповільнення у вирішенні проблеми сучасного рабства через скорочення числа виявлених жертв, скорочення фінансування або згортання діяльності систем підтримки. У звіті говориться, що, за оцінками, 16 млн людей опинилися в пастці примусової праці. Тільки 40 країн провели розслідування випадків трафікінгу.
З іншого боку, Грузія, Нігерія, Україна, Молдова, Ефіопія і Мозамбік відзначилися тим, що зробили певні кроки аби покінчити з сучасним рабством, незважаючи на їх обмежені ресурси.
Нагадаємо, що припинення сучасного рабства до 2030 року було однією з глобальних цілей, одностайно прийнятих членами Організації Об’єднаних Націй чотири роки тому.
Джерело: news.trust.org
Фото: кадр із фільму The worst refugee camp on earth