Зірка серіалу «Дивні дива» Грейс Ван Дін стала жертвою сексуальних домагань: подробиці

Грейс Ван Дін
10.03.2023

Американська акторка Грейс Ван Дін призупиняє кінокар’єру. Причиною такого рішення стало сексуальне домагання під час знімання останнього фільму з боку кінопродюсера.

Про це пише Variety.

Під час стріму на Twitch Ван Дін розповіла, що за останні два з половиною тижні відмовилася від чотирьох ролей у кіно й тепер більше часу приділятиме стримінгу.

Читайте також: Акторка Джена Мелоун зазнала сексуального насильства з боку колеги з «Голодних ігор»

За її словами, під час роботи над останніми кількома проєктами вона мала «не найкращий досвід роботи» з колегами. Зокрема, Ван Дін стверджує, що продюсер одного з фільмів, над яким вона працювала, сексуально домагався до неї на знімальному майданчику.

Читайте також: Зірка «Милих ошуканок» Люсі Гейл розповіла про боротьбу з алкогольною залежністю

«В одному з останніх фільмів, у якому я знімалася, один із продюсерів найняв дівчину, з якою сам спав, а потім попросив її запропонувати мені зайнятися з ними сексом утрьох. Я не погодилася, це мене дуже засмутило», – розповіла акторка.

Читайте також: Зґвалтування, насильство в школах та наркотики: Періс Гілтон розповіла про особисте життя

Знаменитість додала, що сподівається незабаром повернутися в кінематограф на власних умовах.

«Я розвиваю свої власні проєкти й сподіваюся, що хтось вирішить їх профінансувати, тому що тоді я зможу контролювати власний знімальний майданчик, і я не проситиму своїх акторів спати зі мною», – сказалв Ван Дін.