18-річну львів’янку судили за секс на зупинці, а її партнера – ні: подробиці

10.05.2023

У Львові суд розглянув справу 18-річної дівчини, яка займалася сексом на зупинці громадського транспорту. Дівчину звинувачували у вчиненні дрібного хуліганства, однак її партнер на лаві підсудних не опинився.

Про це повідомив Zaxid.net з посиланням на рішення суду.

Франківський районний суд Львова визнав 18-річну львів’янку винною у вчинені адміністративного правопорушення за те, що вона займалася сексом на зупинці громадського транспорту. Інцидент трапився пізно ввечері, 25 лютого.

Читайте також: В Іраку понад 400 жінок-в’язнів оголосили голодування: подробиці

У постанові суду зазначається, що лише дівчина «діяла розпусно», а саме була оголеною нижче поясу, вступила в контакт (статеві зносини) з чоловіком. На думку суду, львів’янка порушила громадський порядок, що стало «проявом безсоромності та грубої непристойності».

«Громадянка на зупинці громадського транспорту вчинила дії розпусного характеру, а саме бувши оголеною нижче пояса, вступила в контакт (статеві зносини) з громадянином, чим порушила громадський порядок, що стало проявом безсоромності та грубої непристойності», – ідеться в постанові суду.

Читайте також: В Ужгороді дівчинку на візку не пустили в дитячий розважальний центр: подробиці

Відомо, що хлопця, з яким у дівчини були статеві стосунки, до відповідальності не притягували й до суду не викликали.

На засіданні суду дівчина повністю визнала свою провину. Суддя Юрій Ванівський визнав дівчину винною у вчинені адміністративного правопорушення, але обмежився усним зауваженням і закрив справу.

Читайте також: Правозахисники зафіксували 345 випадків тортур цивільних українців з боку росіян

Також додамо, що рік тому цю дівчину вже судили за розпиття пива на спортивному майданчику. Тоді суд теж обмежився усним попередженням.