What Do You Do: 8+ мультиків про різні професії

Що роблять дорослі, коли йдуть на роботу?

Нещодавно ми робили добірку мультфільмів про роботу та кар’єру, а сьогодні пропонуємо показати вашим дітям анімацію про різні професії — хірурга, юриста, психоаналітика, пекаря та інших.

Rhymes on Profession/Вірші про професії

На пізнавальному YouTube-каналі для дітей Appu Series є цілий розділ, присвячений різним професіям. Проглянувши мультики, діти не лише зрозуміють, чим саме займаються експерти різних галузей, а й зможуть поповнити свій словниковий запас новими словами з англійської мови, якою складено вірші. Отже, малеча дізнається про роботу вчителя, лікаря, поліцейського, теслі, інженера, шеф-кухаря, медсестри, пожежника, інженера, бакалійника, конструктора, електрика, поштаря, садівника, фермера, кравця, архітектора, будівельника, юриста та ін.

Jobs Song for Kids. What Do You Do?/Пісні про професії для дітей. Хто що робить?

Музична анімація пояснює, у чому суть таких професій, як вчитель, стоматолог, тесля, пілот літака та ін. Мультик корисний ще й тому, що діти зможуть вивчити назви професій англійською.

Jobs: The Surgeon/Професії: Хірург

Французька студія Supamonks Studio випустила декілька мультиків, присвячених різним професіоналам. Із цього ролика діти дізнаються, хто такий хірург, як саме він допомагає пацієнтам. Мультик має англійські субтитри.

Jobs: The Lawyer/Професії: Юрист

Юрист має знати купу законів, вміти захистити клієнта у суді, надати юридичну консультацію усім, хто того потребує. Цей короткий ролик докладно розповість про роботу адвоката.

Jobs: The Psychoanalyst/Професії: Психоаналітик

Заспокоїти, вислухати, допомогти вирішити проблеми — ось завдання психоаналітика. А ще його задача — бути спокійним. Завжди.

Jobs: The Baker/Професії: Пекар

Запашний хліб, солодкі булочки, хрумкі багети — усю цю смакоту готує пекар. Як саме? Розкажуть французькі аніматори. Мультик має англійські субтитри.

Career Paths/Кар’єрні шляхи

Герой цього мультику шукає себе у професійній сфері, але не може визначитися, яка ж робота йому підходить. І перукарем він був, і медбратом, і сантехніком… Але нічого не виходило — звідусіль хлопця виганяли, поки він не побачив вакансію мультиплікатора!

What is Engineering?/Що таке інженерія?

Чи знали ви, що будинок, у якому живете, телефон, який тримаєте у руках, з’явилися завдяки інженерам? Ні? Тоді дивіться анімацію з ефектом «руки, яка малює» від студентів Інженерно-технічного факультета Університету Ньюкасла та ілюстратора Джеремі Лея.

Фото: кадр із анімаційної стрічки «Jobs: The Psychoanalyst»

— Читайте також: WoMo-знахідка: Сайт «Казки»