Арсенальні книжки: 7 цікавих новинок для дітей

Добрі, захоплюючі, пізнавальні

Книжковий Арсенал — нагода поповнити полиці дитячої новими гарними книжками. По-перше, незабаром літо, а літнє читання — це досвід серйозний, дорослий. По-друге, книжками можна винагородити дітей за рік сумлінного навчання. По-третє, якщо ви книголюби, то процес вибору книжок для дітей — свято і для вас самих. Отож, визначаємося з книжковими подарунками.

Книжка про сміття

Галина Ткачук, «Видавництво Старого Лева»

Екологічна свідомість формується, насамперед, у родині. Якщо ви вдома не сортуєте сміття і не надто дбаєте про довкілля, то навряд чи ваша дитина зможе розумно користуватися ресурсами. Ця книжка навчить і дорослих, і дітей уважніше ставитися до відходів, аби вони не заполонили усю планету. У книжці є спеціальні сторінки, на яких можна записати свої думки, спостереження, експерименти та ідеї.

Minecraft. Довідник архітектора

Крейг Джеллі, «ArtBooks»

Ви вже багато чули про майнерів, гриферів і свинозомбі? Звісно ж чули: якщо у вас є діти, ви теж трішечки знаєтеся на грі Minecraft. Сьогодні в неї грають 91 мільйон людей по всьому світі і ця гра — не просто забавка: вона розвиває логічне і просторове мислення, тож не дивно, що все більше шкіл використовують Minecraft у навчанні. Перед вами перший офіційний підручник архітектора Minecraft: дитина самостійно читатиме, виконуватиме завдання та ставатиме усе більш кваліфікованим дизайнером віртуального світу.

Вередливий настрій Іполита Собакевича

Роксана Єнджієвська-Врубель, «Видавничий дім «Школа»

Іполит Собакевич — дуже вередлива такса, в якої часто трапляються «плаксиві» дні. У собачій соцмережі він публікує ностальгійні пости, виє про самотність і забуває, про справжнього друга, який кращій за старі фото й сльозливі вірші. Алоїз Киціан — справжній друг, у якому кожен з нас має потребу: і сарделькою нагодує, і розрадить, і розділить найдивовижніші пригоди.

Рожевий записник детектива Стасика

Леся Мовчун, «Фонтан казок»

Кожен малюк хотів би стати дорослим чим найшвидше. Зі Стасиком все сталося за лічені хвилини: у пісочниці хлопчик знайшов ґудзичка, та не простого! Це був ніякий не ґудзик, а іншопланетний прискорювач розвитку. Раз-два! — і Стасик блискавично виріс у славетного детектива з рожевим записником. Ця повість-казка стала переможцем конкурсу «Напишіть про мене книжку — 2018» у номінації «Добрі казки».

Безкінечні казки

Ольга Голубєва, «Ранок»

Часто буває, що фінал казки, придуманий автором, не влаштовує. У цій книжці авторка пропонує усунути таку прикрість: у її «безкінечних казок» є початок і кілька закінчень, серед яких ви зможете обирати на свій смак. Казки про левів, чарівників, балакучих собак і дивакуватого Колю Каструлькіна.

Книга всіх речей

Гюс Кейєр, «Урбіно»

Чудова серйозна книжка від відомого нідерландського письменника, який отримав премію Астрід Ліндгрен. Книжка розповідає про життя хлопчика Томаса з Амстердама. Певною мірою Томас живе у особливому світі, у якому бачить те, чого не бачать інші. Можливо, тому, що життя у хлопчика не просте, адже йому доводиться бачити, як тато бʼє маму. Але на щастя Томас має чарівних друзів: пані Ван Амерсфорт, яка відкриває йому чарівний світ книжок і музики, Еліза-Шкіряна-Нога, яка розуміє його без слів, та Ісус, що приходить просто поговорити про життя.

Таємниця Нью-Йорка

Бйорн Сортланн, «Nebo BookLab Publishing»

Діти люблять таємниці: у цій книжці на них чекає новий «арт-детектив» — вже четверта книга з серії про родину Бергвіків. Цього разу місце дії — Нью-Йорк, з його неймовірними туристичними принадами: оглядовий майданчик Емпайр-стейт-білдинг, Мангеттен та П’ята авеню, Рокфеллерський центр… Проте пригоди почнуться у Музеї сучасного мистецтва. Оригінали чи підробки? Чи може витвір мистецтва вартувати більше, ніж людське життя? О, крадіжка століття – це зовсім не жарт!

— Читайте также: Просто космос! 7 нових дитячих книжок про дослідження Всесвіту