WoMo-знахідка: Книжка про сміття

Для розмови з дітьми про відходи

Тема сміття останнім часом швидко набуває популярності, а екологи покладають неабиякі надії на молоде покоління, якому у майбутньому доведеться вирішувати глобальну проблему утилізації відходів. Саме тому Видавництво Старого Лева до Книжкового Арсеналу видає пізнавальну книгу Галини Ткачук «Книжка про сміття».

Що це?

Книга для дітей від 7 до 15 років, яка розповідає про те, що ми виносимо з нашого помешкання у сміттєвих пакетах і викидаємо у бак. Або, у найкращому разі, в кілька різних баків. Видання розповідає про те, чим насправді шкідливе сміття і яку користь з нього можна отримати, звідки воно береться і чому ж його так багато, куди воно зникає з сміттєвих баків, як з проблемою забруднення планети борються екологи й митці по всьому світу, а також українські активісти і навіть підлітки. Та головне, авторка пояснює суть сміттєвої проблеми і розповідає, як кожен може долучитися до її вирішення.

Як це працює?

Видання всього на 132 сторінки й з великою кількістю ілюстрацій. В тексті є роз’яснення, що ж таке сміття, а що відходи. І все це розбавлено смайликами. Відповідно дітям буде не нудно гортати та читати книгу. Батькам же книга допоможе відшукати правильні терміни та їх прості значення або відповісти на всі дитячі питання щодо сміття. У книжці є спеціальні сторінки, на яких можна записати свої думки, спостереження, експерименти та ідеї, тож читання можна перетворити на веселу гру.

  • Ціна: 250 грн
  • Де придбати: starylev.com.ua
-Читайте також: WoMo-знахідка: Аудіокнигарня Абук