Бенедикт Камбербетч розгорнув прапор України під час вручення премії

Камбербетч підійшов до прихильників, які тримали прапор України, і розгорнув його на сцені.

Британський актор Бенедикт Камбербетч відвідав 37-ний щорічний Міжнародний кінофестиваль в Санта-Барбарі. Під час вручення нагороди Cinema Vanguard він підійшов до прихильників, які тримали прапор України, і розгорнув його на сцені.

Про це пише Daily Mail.

Таким чином актор виступив на підтримку України та проти вторгнення Росії. Захід відбувався у Театрі Арлінгтон в Каліфорнії. Нагороду він отримав за свою роль у фільму «Сила собаки».

Зі сцени актор заявив, що світові потрібно робити більше, ніж просто «думати і молитися» за Україну.

«Нам потрібно діяти. Нам потрібно перейти на веб-сайти посольств. Ми повинні побачити, що ми можемо зробити як громадяни світу, громадяни Європи та люди, які бажають досягти результату. Для цих сімей з дітьми, які виборюють виживання, коли на їхні міста падають ракети», – сказав під час промови актор.


Він наголосив, що відтепер стояти осторонь не вдасться, тому необхідно забути про байдужість та лінощі, щоб зробити все можливе для припинення війни в Україні.

«Ви можете підтримувати організації. Ви можете підтримати тих, хто допомагає біженцям на місцях. Ви можете підтримувати правозахисні організації. Ви можете тиснути на політиків, ваш банк, ваші галузі, щоб вони зробили все можливе, щоб допомогти. Це можливо, тому я закликаю людей зробити таке цього дня», – закінчив він.

Раніше письменниця та авторка Гаррі Поттера Джоан Роулінг заявила, що передасть 1 млн фунтів стерлінгів ($1,3 млн) на допомогу українським дітям, що постраждали від війни, яку в Україні розв’язала Росія.

А модель Джіджі Хадід повідомила, що пожертвує Україні свої заробітки, які заробила під час місяця моди, який проходив, зокрема, у Нью-Йорку, Мілані та Парижі.

Американська акторка Дженніфер Еністон 8 березня привітала українок, які сьогодні боронять свою країну, і закликала всіх охочих допомогти жінкам через кілька фондів.