Благодійний проєкт «Незалежні» – навчальний курс для українок у тилу задля допомоги жінкам на фронті

10.03.2023

На початку весни Ірина Адоніна, багатодітна мама, інфлюенсерка та засновниця благодійного руху “United for Freedom”, який з початку повномасштабної війни активно допомагав українцям, презентує новий проєкт «Незалежні», присвячений жінкам, які відчувають внутрішній неспокій, але мають діяти заради себе та своїх близьких.

«Незалежні» – це серія освітніх відео, спікерами яких є жінки, що мають свою історію і досвід в різних сферах. Розглядається тематика затишку у своєму домі: як сервірувати стіл, як зробити рутину красивою і цікавою не тільки для себе, але й для своїх рідних. Актуальним питанням є українська мова, адже хтось вже повністю українізувався, а дехто ще тільки вивчає мову. Спеціаліст з державного мовлення допоможе детально ознайомитись з нововведеннями. Для тих, хто знаходиться за кордоном така інформація теж буде цікавою та корисною, адже після перемоги країна стрімко розвиватиметься, буде багато туристів та нового бізнесу, а українки мають гідно представляти свою країну.

Читайте також: В Україні запускають чотири офлайн-хаби для жінок-підприємиць

«За рік війни, який вже ми пережили, жінки не стали забувати про свою жіночність, про своє ментальне здоров‘я. Такі повчальні уроки з цікавими спеціалістами будуть корисними для кожного з нас, адже теми підібрані максимально актуально до весни та проблем, з якими стикається більшість на сьогоднішній день», — коментує Ірина.

Читайте також: ПОЄДНАНІ: у Дніпрі проведуть 4 години без війни на благодійному заході

Проєкт має благодійну основу, аби збільшити допомогу Україні. За мінімальну ціну можна не тільки купити курс та навчатися, а й допомогти стати на крок ближче до перемоги. Збір коштів направлений на пошиття військової форми разом з проєктом  ArmWomenNow Іриною Нікорак для жінок берегинь, які знаходяться на фронті та боронять нашу країну.

Читайте також: Стартувала реєстрація на безкоштовну онлайн-школу для волонтерів

«У такі непрості для кожної з нас часи жінці необхідна підтримка та нагадування про те, що вона сучасна і красива. Відчуття впевненості залежить від внутрішнього стану, тому рада поділитися з вами новим проєктом «Незалежні», містким гайдом для сучасної жінки, яка знає, що самовдосконалення завжди на часі», — пояснює Ірина.

Старт продажу 12 березня.