Bolt та ​​ГО «Ла Страда — Україна» об’єдналися аби протидіяти насильству

19.06.2023

Компанія Bolt та ​​ГО «Ла Страда — Україна» підписали меморандум про співпрацю аби спільно вести інформаційну роботу з запобігання насильству.

Некоректна поведінка, домагання, харасмент — це все приклади насильства і серйозна проблема, про яку важливо і треба говорити. В публічному просторі українці та українки досі стикаються з проявами фізичного, психологічного та сексуального насильства та сексуальних домагань. Це можуть бути неприпустимі коментарі, нав’язливі питання, небажані фізичні контакти або агресія. Важливо розрізняти насильницькі дії та знати що робити, аби запобігти таким ситуаціям або ж як діяти за критичних обставин.

Компанія Bolt піклується про безпеку своїх користувачів та водіїв, та вважає будь-які прояви насильства неприпустимими. Саме задля недопущення некоректної поведінки та запобіганню насильства Bolt розпочинає співпрацю з профільною громадською організацією.

Читайте також: Геть бар’єри та страхи: що чекає постраждалих від сексуального насильства, яке пов’язане саме з військовим конфліктом, після звернення до правоохоронців

«Попри повномасштабну війну, в Україні залишається багато невирішених проблем, які ігнорувати й стояти осторонь також не можна. Ми впевнені, що наші спільні ініціативи із громадською організацією «Ла Страда — Україна» сприятимуть попередженню насильства та створенню безпечнішого середовища для всіх користувачів сервісу Bolt. Спільними зусиллями ми прагнемо зробити крок уперед до створення безпечного й справедливого суспільства», — зазначив Сергій Павлик, керівник сервісу Bolt.

Читайте також: «Люди цього соромляться»: заступниця міністра внутрішніх справ про сексуальне насильство під час війни

В рамках співпраці компанії Bolt та ​​ГО «Ла Страда — Україна» буде реалізовано ряд спільних ініціатив:

  • Розроблення та розміщення електронних інформаційних матеріалів та друкованих макетів із корисною інформацією та інструкцією/ порадами як потрібно діяти у ситуаціях прояву насильства. Матеріали буде розміщено на сайті, соцмережах та автомобілях Bolt.
  • Нова функція для додатка Bolt, за допомогою якої буде відбуватися перенаправлення на гарячу лінію ​​ГО «Ла Страда — Україна» усіх, хто цього потребує та скористається функцією у додатку.

Читайте також: Жінки, що пережили насильство, мають всі шанси на відновлення, але є декілька складових — адвокатка Олена Сотник

Організація тренінгів щодо попередження насильства для двох цільових груп: керівників компанії та водіїв.

«Ми раді, що бізнес об‘єднує зусилля разом з громадським сектором задля досягнення спільних соціально важливих цілей. Впевнені, що спільна робота разом з компанією Bolt посилить нашу роботу в напрямку протидії насильству в Україні», — прокоментувала Катерина Черепаха, керівниця ГО «Ла Страда — Україна».