«Буча-Москва»: У столиці рф відбулася акція пам’яті за загиблими українцями

У Москві пройшла акція вшанування пам’яті за загиблими українцями, яких вбили військові рф у Бучі.

Про це пише Радіо Свобода.

Активіст лежав у різних місцях у центрі російської столиці на землі із зав’язаними за спиною руками — у такому положенні знайшли вбитих окупантами мирних жителів Бучі. Акція відбулася в Олександрівському саду, біля храму Христа Спасителя, Микільській вулиці, Старому Арбаті.

Джерело: журнал «Холод»

Джерело: журнал «Холод»

Джерело: журнал «Холод»

Точних даних про кількість убитих у Бучі поки що немає. Загальна кількість жертв — понад 300.

Читайте також: «Війна з РФ ближче, ніж ти думаєш»: у Ризі відкрили виставку

Влада Росії продовжує стверджувати, що кадри з убитими мирними жителями Бучі — інсценування. Тим часом з’являються нові докази причетності до вбивств російських військових. Президент України Володимир Зеленський, який відвідав Бучу напередодні заявив, що Росія вчинила в Україні військові злочини та геноцид. Президент США Джо Байден закликав розпочати проти президента Росії Володимира Путіна судовий розгляд у справі про військові злочини, скоєні російською армією.

Понад 40 країн світу ведуть спільне розслідування військових злочинів та злочинів проти людяності, які могла вчинити Росія та російські війська від початку проведення «спеціальної операції» в Україні. Незалежне розслідування також веде Міжнародний кримінальний суд у Гаазі.