Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Концерт «НЕЗАБУТНЯ КВІТКА»

4 апреля, 2017 @ 16:00 - 18:00 | уточняйте

Музичне дійство до 10-річчя україно-американського благодійного проекту “НЕЗАБУТНЯ КВІТКА”  присвячене американській співачці з українським серцем КВІТЦІ ЦІСИК.

4 квітня, 19:00 Національна Опера України ім. Т.Г. Шевченка

У концерті візьмуть участь: Василь ПОПАДЮК (Канада), Павло ТАБАКОВ, Брія Блессінг (США), Оксана Білозір, Оксана Муха, Аркадій Войтюк, Кіра Мазур, Ігор Бранован (США), гурт LUIKU, балет Ірини Мазур “Життя”, Алекс Гутмахер (США).

Важливою складовою концерту стане використання оригінальних голосових фонограм Квітки Цісик та унікальне архівне відео.

Ведучий: Євген Нищук, режисер: Василь Вовкун

Україно-Американський благодійний проект «Незабутня Квітка», присвячений Квітці Цісик, започаткований продюсером українського походження Алексом Гутмахером у США у 2007 р. та реалізується за сприяння Україно-Американської Координаційної Ради. Оскільки усі жінки сім’ї Цісиків померли від страшного діагнозу – раку грудей (в 1994 р. – мати Іванна, у 1998 р. – Квітка Цісик, у 2003 р. – сестра, піаністка Марія), —  усі концерти проекту проводяться як соціально-благодійні. Тож, традиційно кожний захід проекту «Незабутня Квітка» є не тільки культурно-мистецьким, освітнім, а перш за все – благодійним. Частина коштів від продажу квитків на заходи завжди перераховується в онкоцентри — для профілактики та лікування раку молочної залози серед жінок України. Найвагомішим результатом з часу започаткування проекту у 2007 р. стало придбання пересувного мамографа  для Винниччини, який  має назву КВІТКА.

Під час концерту, 4 квітня (день народження Квітки Цісик) буде здійснена основна місія проекту — передача 100 000 грн. для придбання пересувного мамографа «КВІТКА» для профілактики і лікування раку молочної залози серед жінок Київської обл.

Загалом Україно-Американський благодійний проект «Незабутня Квітка» планує у 2017 році придбати пересувні мамографи «КВІТКА» для Київської, Одеської, Львівської областей, аби кожний обласний онкоцентр був забезпечений пересувним мамографом «КВІТКА».

Продаж та бронювання квитків: 044 235 2606; 044 234 03 53

та на сайті: www.opera.com.ua

Дата
4 апреля, 2017
Время:
16:00 - 18:00
Стоимость:
уточняйте
Категория мероприятия:
Мероприятия
,

Место проведения

Національна Опера України ім. Т.Г. Шевченка
вул. Володимирська, 50 Киев, Украина
Карта Google

Организатор

Unnamed Organizer
Телефон:
235 26 06