Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Відкриття виставки «Свій простір»

30 октября, 2018 @ 17:00 - 19:00 | Безкоштовно

«Свій простір» — шоста виставка в рамках Дослідницької платформи PinchukArtCentre. Її назва відсилає до хрестоматійного есе Вірджинії Вулф «Своя кімната» (1929), у якому письменниця підважила стереотипне уявлення про позицію і місце жінки-художниці в «чоловічому» світі.

Апелюючи до цієї назви, виставка ставить питання, що є «простором» жінки в сучасному українському суспільстві. Умовно виставка складається з трьох розділів, у яких по-різному трактується ідея простору як вимушеного / прихованого, політичного / маніфестаційного, тілесного / чуттєвого. «Простори» конструюються навколо діалогів між творами сучасних художників і художниць та історичними феноменами, як-от агітаційний плакат 1920–1930-х років, радянське монументальне мистецтво, так звана «народна» творчість тощо.

Уперше в рамках дослідницької виставки PinchukArtCentre запрошує до участі художників і художниць та пропонує створити нові роботи, щоб висловитись і переосмислити порушені питання.

Виставка стала можливою завдяки співпраці з Національним художнім музеєм України, Національним музеєм українського народного декоративного мистецтва, Національною бібліотекою України ім. В. І. Вернадського, Благодійним фондом імені Поліни Райко.

Кураторки:
Тетяна Кочубінська
Тетяна Жмурко

Дата
30 октября, 2018
Время:
17:00 - 19:00
Стоимость:
Безкоштовно
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

PinchukArtCentre
Телефон:
+38 (044) 590-08-58
ул. Большая Васильковская/Бассейная 1/3-2, блок А, Бессарабский квартал Киев,
Вебсайт:
http://pinchukartcentre.org/ru