Флагманську авіакомпанію Австралії вперше в історії очолила жінка

Національну авіакомпанію Австралії Qantas Airways вперше в історії очолила жінка — нею стала чинна фінансова директорка Ванесса Гадсон. Вона замінить на посаді Алана Джойса, котрий пропрацював на цій посаді 15 років.

Про це повідомила пресслужба перевізника.

Фінансова директорка Ванесса Гадсон буде однією з небагатьох жінок-керівників, які керуватимуть великою компанією в Австралії.

Читайте також: Британську кіберспецслужбу вперше очолить жінка

Гадсон випередила майже 40 кандидатів у всьому світі, яких авіакомпанія внесла до шортлиста на цю посаду.

Читайте також: Вперше на Місяць полетить жінка — NASA

«Багато думали про це наступництво, і Рада мала низку високоякісних кандидатів для розгляду, як внутрішніх, так і зовнішніх. Ванесса має глибоке розуміння цього бізнесу після майже трьох десятиліть роботи на низці посад як на материку, так і за кордоном, у комерційних, клієнтських і фінансових службах. Вона має величезний досвід роботи в авіакомпанії і є видатною лідеркою», — сказав він.

Читайте також: Вперше за 22 роки: Пріянка Чопра отримала рівну оплату з чоловіком-зіркою

Відомо, що Ванесса Гадсон приєдналася до Qantas Airways 28 років тому й обіймала низку керівних посад, зокрема фінансової директорки, директорки з обслуговування клієнтів і старшої віцепрезидентки в Америці та Новій Зеландії.

«Це абсолютна честь отримати запрошення очолити національного перевізника. Це виняткова компанія, що має багато неймовірно талановитих людей і хороші позиції для майбутнього. Я зосереджуся на допомозі тим, на кого ми покладаємось і хто розраховує на нас, — нашим клієнтам, нашим співробітникам, нашим акціонерам та спільнотам, яким ми служимо», — заявила вона.