Вперше за 22 роки: Пріянка Чопра отримала рівну оплату з чоловіком-зіркою

14.03.2023

Індійська акторка Пріянка Чопра заявила, що вперше за 22 роки отримала гонорар, не нижчий, ніж у чоловіків.

Про це пише Variety.

Акторка Пріянка Чопра розповіла, що працює в індустрії розваг уже 22 роки та брала участь у понад 70 картинах, зокрема двох телешоу. Та саме за серіал «Цитадель» для Amazon Prime Video отримала рівну оплату разом зі своїм колегою Річардом Медденом.

Читайте також: Український прорив: навіщо Київ ратифікував Резолюцію РБ ООН «Жінки, мир та безпека» під час війни

«Коли я знімалася в «Цитаделі», це був перший випадок у моїй кар’єрі, коли я мала рівну оплату праці з моїм колегою-актором. Вперше за 22 роки», — сказала вона. «Це наче безглуздя, я вклала стільки ж часу у роботу, скільки вклала в інвестиції та працю, але менПріянка Чопра і платять набагато менше»,  – сказала Чопра.

Читайте також: Як змінився психологічний стан дітей за рік війни. Досвід психологів та соціальних педагогів

Акторка додала, що їй цікаво, чи паритет оплати випливає з того факту, що Amazon Studios очолює жінка. Вона також наголосила на проблемах, з якими стикаються жінки в індустрії розваг, як-от: «скляні стелі», розмір гонорарів і присутність жінок на керівних посадах.

Читайте також: Уляна Хром’як, виконавча директорка Українського дому в Давосі: Завдання Українського дому — показати світові, що українці борються за демократичні цінності не лише України, а й всього світу

Зазначимо, що «Цитадель» – це початок франшизи, яка міститиме супутні серіали, створені на місцевих ринках, з місцевими зірками й мовами, по всьому світу.