Google Play: 7 ігор на всі смаки

Логічні, спортивні та пригодницькі

Логічні забавки, захоплюючі головоломки, яскраві віртуальні пригоди та спортивні змагання можуть стати у нагоді на канікулах, адже діти матимуть багато вільного часу. Отже, якщо вони є власниками Android-пристроїв, пропонуємо їх увазі найкращі мобільні ігри, які відібрала редакція Google Play.

Dots & Co

Це нова версія відомої головоломки TwoDots, яка отримала від розробників 320 нових рівнів, ще більш динамічний геймплей та цікавий дизайн. До речі, гра має режим дальтонізму для тих, хто має проблеми із зором. Завантажити безкоштовно новинку можна з play.google.com.

Thinkrolls: Kings & Queens

Головоломка стилізована під епічну пригоду. Ви потрапите до світу логіки та законів фізики. Гравцям треба буде розв’язати 228 задач, отже у процесі вони натренують пам’ять та отримають навички вирішення різноманітних проблем. Фішка у тому, що гра є гендернонейтральною, адже дозволяє постійно міняти ролі головного персонажа, перевдягаючи його. Окремо скажемо, що у 2016 році Thinkrolls отримала нагороду від Google Play у номінації «Кращий додаток для всієї родини». Завантажуйте з play.google.com.

Super Phantom Cat

Це історія одного кошеняти, який вскочив у халепу, але був врятований невідомим прибульцем й подарував котові суперздібності. Тепер головному героєві необхідно відшукати рятівника й подолати багато перешкод. Гра тренує реакцію, тактичне та стратегічне мислення. Завантажити пригодницьку утиліту можна безкоштовно з play.google.com.

The Trail

Симулятор покличе шукати пригод разом із першовідкривачами. Ви будете разом досліджувати невідомий континент, вивчати його флору та фауну, знайомитися із місцевими жителями. А якщо сподобається якась місцина, то зможете розбудувати власне містечко. Гра вже чекає на вас на play.google.com.

Golf Clash

Спортивна гра має дві нагороди: Гра року  2018 — Mobile Games Awards та TIGA Awards. Вона вимагає зосередження, точності розрахунків та терплячості. Отже, допоможе непосидющим дітям навчитися концентрувати увагу та грати у гольф! А ще у неї класна графіка. Завантажуйте з play.google.com.

Horizon Chase — World Tour

Horizon Chase — World Tour — чудові аркадні гонки для тих, хто любить швидкість. У геймплеї приймають участь 16 автомобілів, розігрується 8 кубків, а перегони проходять по 73 містам. Переможете у всіх заїздах, тоді станете найкращими гонщиком. Гра доступна на play.google.com.

Bonza Word Puzzle

Головоломка корисна тим, що дає змогу тренувати англійську, а також логічне мислення. Це щось середнє між кросвордом та судоку. Пропонуємо цей геймплей підліткам, адже додаток має лаконічний дизайн та вимагає неабияких знань іноземної мови. Знаходиться він на play.google.com.

— Читайте також: Музична грамота: 8 мобільних додатків, які навчать дітей грати