Харківський бренд keepstyle випустив дроп на знак підтримки ЛГБТ-спільноти: до чого тут Бред Пітт

Харківський бренд відтворив легендарну зйомку Бреда Пітта задля підтримки ЛГБТ-спільноти.

05.06.2024

Обмаль часу на весь текст?

Читати спойлер

Червень — місяць, що найбільше транслює свободу самовираження, прийняття себе у будь-яких проявах та створення open-minded суспільства. Цього року український бренд keepstyle доєднався до підтримки ЛГБТ-спільноти та випустив рожевий худі gay.

«У житті важливо підтримувати сміливість — в людях і в самому собі. Важливо підтримувати відкритість розуму і широту світогляду. Чи є в такому нашому кроці, як бренду, пропаганда? Є. Та вона зовсім не про те, партнера якої статі кому потрібно обирати. Вона про головне: свободу, можливість вибору, прийняття себе та інших людей. Я не піду на площу з гучним гаслом на величезному плакаті, бо це не мій спосіб. А от говорити через одяг, транслювати світосприйняття та цінності через нього — це те, що я вмію», — коментує фаундерка та креативна директорка keepstyle Лера Куткова.

До речі, натхненням для знімання слугували легендарні фото Бреда Пітта в сукні для Rolling Stone 1999 року, образ якого одночасно комбінував маскулінність та жіночність.

Щоб відтворити головний меседж — бути іншим та відрізнятись не страшно і не соромно, а, навпаки, круто, keepstyle запросили Jay (Джея), українського перформера, модель, танцівника та актора балету Freedom. 

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram