Картка Юніора

Згідно з результатами дослідження, проведеного у травні-червні 2023 року агенцією Factum Group 9 з 10 батьків дають дітям кишенькові гроші декілька разів на тиждень, з них тільки 30% зараховують на банківську картку

З якого віку можна оформляти Картку Юніора від ПриватБанку? Чи відрізняється дитячий застосунок «Приват24» від дорослого? Як підлітки реагують на власну Картку Юніора

Про це ми дізналися на власному досвіді, коли разом з героєм Юрієм Потураєм пройшли весь шлях оформлення та використання власної Картки. Що ми з’ясували та як працюють усі сервіси, а також як змінюється ставлення до фінансової грамотності на прикладі підлітка, читайте у редакційних матеріалах спільного проєкту WoMo та ПриватБанку.

На власному досвіді: оформлюємо Картку Юніора разом із Юрієм Потураєм

WoMo спільно з ПриватБанком запускає спецпроєкт «Фінансова грамотність», де разом із героєм Юрієм Потураєм будемо досліджувати всі етапи оформлення та використання Картки Юніора, а також дізнаємось як підлітки ставляться до грошей та чи приділяють батьки цьому питанню час.

Читати далі…

На власному досвіді: вивчаємо, як працює Картка Юніора разом з Юрієм Потураєм

Разом з нашим героєм Юрієм Потураєм ми розглянемо, як підліток може використовувати Картку, включаючи переказ грошей з батьківської картки та що таке функція батьківського заохочення.

Читати далі…

На власному досвіді: безпека використання Картки Юніора підлітком

WoMo спільно з ПриватБанком запустили проєкт “Фінансова грамотність”. Ця ініціатива не тільки допоможе підліткам краще зрозуміти своє ставлення до грошей, але й підкреслює важливість безпеки у користуванні фінансовими інструментами.

Читати далі…

На власному досвіді: враження від використання Картки Юніора

WoMo спільно з ПриватБанком запустили проєкт “Фінансова грамотність”, аби підлітки не лише краще зрозуміли своє ставлення до грошей, але й розуміли усі етапи користування Карткою Юніора. Сьогодні, в останній статті проєкту, ми розповімо про користувацькі враження підлітка.

Читати далі…