Конференція «Інклюзивна освіта: протидія булінгу та насиллю над ЛГБТК-дітьми»

У Києві фахівці з 14 країн світу обговорять проблеми насилля над ЛГБТК-дітьми

Нагода поговорити про права ЛГБТК-дітей зявляється у українських батьків 27 та 28 вересня 2019 року у рамках міжнародної конференції «Інклюзивна освіта: протидія булінгу та насиллю над ЛГБТК-дітьми», яа пройде у м. Києві. Ініційована та організована ця конференція батьківською ініціативою «ТЕРГО».

Хто бере участь

У заході візьмуть участь фахівці та фахівчині з питань освіти, інклюзивного навчання та виховання, толерантності і захисту прав людей із 14 країн світу, зокрема: Вірменії, Білорусі, Великої Британії, Німеччини, Грузії, Канади, Китаю, Литви, Молдови, Росії, Норвегії, США, України та Швеції.

Які питання розглядатимуться

1. Міжнародний досвід інклюзивної освіти та готовність до втілення подібних програм в Україні;

2. Практика здійснення перших кроків назустріч «дружній» освіті та найближчі перспективи антибулінгових кампаній в Україні.

Чому це важливо

ЛГБТК-діти не відрізняються своїми потребами, розвитком та талантами від гетеросексуальних дітей, проте перед ними постає зовсім недитяча проблема – гомофобія у суспільстві, яка неминуче відображається і у шкільному колективі. Факти цькування ЛГБТ-дітей часто замовчуються, бо, як свідчать дані «Національного шкільного дослідження шкільного середовища в Україні» (2018р.), у 59% випадків жоден із вчителів не стає на бік дитини, яка потерпає від булінгу через свою сексуальну орієнтацію чи ґендерну ідентичність.

Організатори та партнери

Міжнародна конференція «Інклюзивна освіта: протидія булінгу та насиллю над ЛГБТК-дітьми» відбудеться завдяки підтримці багатьох організацій, фондів та посольств, зокрема: Freedom House, посольств Норвегії та Канади, Бюро рівності уряду Великої Британії, батьківської організації США «PFLAG», «GLESEN», Mюнхен Київ Квір, Wold Childhood Foundation Швеwsz), Фонду Генріха Бьолля, громадських організацій в Україні «Точка опори» та ЗБФ «Гендер Зед».

Додаткова інформація

ГО «ТЕРГО» — громадська ініціатива батьків, що з’явилася у Києві у 2013 році. Її головна мета — об’єднати батьків, родичів, близьких та друзів ЛГБТ, аби підтримувати, захищати та відстоювати права своїх дітей та родичів в Україні.

— Читайте также: Гомосексуальність — не хвороба: Американська психоаналітична асоціація вибачилася перед ЛГБТ-спільнотою