Краса в найпростішому: український бренд HARMI представив перший дроп літньої лінійки: фото

Український бренд HARMI випустив перший дроп весняно-літньої лінійки жіночого одягу.

06.06.2024

Український бренд HARMI представляє перший дроп літньої лінійки, створений в естетиці романтизації життя та найпростіших щоденних моментів. Нова колекція — це своєрідний заклик святкувати життя щодня та щохвилини, не чекаючи виняткового моменту. Кожна річ із лінійки покликана нагадувати, що справжня краса і щастя приховані в найпростішому.

«Сходити за овочами на ринок, придбати квіти додому… так мало і так багато водночас. У світі, повному протиріч, ловити такі маленькі буденні справжності — справжня розкіш. Тут і зараз. Це все, що у нас є. Саме в цих моментах ховається щось особливе. Щось макро. Щось більше за красу, – розповідає про ідею нової колекції HARMI засновниця бренду Катерина.

Читайте також: Для незабутнього розслабленого літа: український бренд Usual представив новий дроп

У новій колекції HARMI продовжують досліджувати ідею мінімалізму, наділяючи базові повсякденні речі цікавими деталями. Спідниця «Хвилі» прикрашена прошитими строчками по всій довжині, що нагадують гребені морських хвиль. Сорочка з вивареного деніму «Небовись» втілює небесну блакить. Сукня «Пелюстки» оздоблена воланами, що нагадують ніжні пелюстки квітів, додаючи образу романтичного шарму. Ці деталі підкреслюють концепцію колекції, яка зосереджена на вишуканій простоті.

Дизайн усіх моделей об’єднаний ідеєю сталості, свободи та інтелектуального мінімалізму. У кольоровій палітрі переважають нейтральні відтінки, що дозволяє з легкістю комбінувати речі між собою і створювати функціональний гардероб як на щодень, так і для особливих ошатних подій.

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram