Мультфільм «Неймовірна подорож на Північний полюс» покажуть в українських кінотеатрах: трейлер

26.06.2023

У вівторок, 27 липня 2023 року, на великі екрани українських кінотеатрів вийде норвезький мультфільм «Неймовірна подорож на Північний полюс», заснований на реальних подіях.

Сюжет анімаційної стрічки розгортається довкола собаки Тітіни, яку випадково знайшов відомий італійський інженер на вулицях Рима. Невдовзі після цього випадку він стає конструктором і пілотом дирижабля, який рушить у легендарну експедицію до Північного полюса. У небезпечну подорож, яка може прославити всю команду, господар бере й Тітіну.

Читайте також: Кіноресторан WoMo. Суфле Одрі Хепберн з фільму «Сабріна»

«Неймовірна подорож на Північний полюс» — найдорожчий норвезький мультфільм усіх часів. Його сюжет заснований на реальних подіях: у 1926 році відбулася перша успішна повітряна експедиція на Північний полюс під керівництвом дослідника Руаля Амундсена (норвезький мандрівник і перша людина, яка досягла Північного полюса). Подорож здійснювалася на дирижаблі «Норвегія», спроєктованому італійським конструктором Умберто Нобіле. Останній вирушив у мандрівку разом зі своєю чотирилапою улюбленицею Тітіною. Ця тер’єрка стала першою міжнародною твариною-суперзіркою: під час експедиції у неї був власний щоденник у The New York Times, а на хвилі популярності після подорожі вона відвідала Японію, була запрошена до Білого дому та гастролювала в Голлівуді.

Читайте також: Мультфільм «Мавка» покажуть у 10 штатах США: подробиці

Створила мультфільм Кайса Несс — режисерка, чиї анімаційні фільми брали участь у таких престижних фестивалях як Клермон-Ферран, Аннесі й Трайбека, співзасновниця оскароносної студії Mikrofilm. Одна з продюсерок Вівіан Ванфлетерен відома також роботою над «Таємницею абатства Келс» триразового номінанта на «Оскар» Томма Мура. Стиль анімації «Неймовірної подорожі на Північний полюс» натхненний фільмами Жака Таті й Веса Андерсона.

Читайте також: «Останній козак»: у Києві анонсували фільм про українських козаків

Українська прем’єра «Неймовірної подорожі на Північний полюс» відбудеться 1 липня в межах Міжнародної конкурсної програми 10-го ювілейного Чілдрен Кінофесту, найбільшого в Україні кінофестивалю для дітей і підлітків. У широкий прокат анімаційний фільм вийде 27 липня.

Новини партнерів