Няв-няв: топ-5 дитячих книжок про котів. Частина перша

10.06.2024

Спілкування дитини з кішкою викликає зазвичай найпозитивніші емоції, що допомагає швидше впоратися зі стресовими ситуаціями. Психологи кажуть, що чотирилапий друг також сприяє вихованню в дитини почуття відповідальності, любов, доброту і навіть підвищує її самооцінку. 

Для любителів пухнастиків з-поміж книжок відомого видавництва “Ранок” ми вибрали декілька цікавих дитячих видань про котів. Знайомимо вас із першою п’ятіркою. 

Кіт-детектив Альф. Хвостаті історії

Неймовірна історія про кота на ім’я Альф, якого обожнює вся родина. Серед рідних цей сірий пухнастик зажив слави справжнього детектива. І не дарма. Що б не загубилося вдома, Альф це неодмінно знайде. Та одного разу зникло не щось, а маленький хлопчик. І кіт-детектив поспішає на пошуки…

Коти. Такі, як ти

У книзі зібрані історії про трьох допитливих кошенят Чубчика, Мурчика і Розумчика. Вони такі непосидючі, зовсім як маленькі хлопчики й дівчатка. І не дивно, адже світ такий розмаїтий та досліджувати його так цікаво! Чи кусаками бувають лише собаки? Чому коти не їдять вишень? Ой, скільки ж усього ще потрібно з’ясувати! Добра казка Марії Козиренко й чарівні акварелі Жені Птиці гармонійно поєдналися у цій книзі від видавництва “Ранок”. 

Тото. Кішка-ніндзя

Тото — незвичайна кішка. Вдень вона має вигляд звичайної домашньої улюблениці, яка мешкає зі своїм братом Срібником у Лондоні. Але щоночі вони потрапляють у небезпечні пригоди і проводять власні розслідування!

І навіть те, що кицька майже повністю сліпа від народження, не заважає їй допомагати іншим. Адже ще змалку вона навчилася навичок ніндзі у притулку і тепер може нечутно пересуватися, орієнтуватися у просторі і ловити найменший рух у радіусі кілометра!

Ця неймовірна гумористична серія-детектив складається з 5 ілюстрованих книжок, у кожній із яких Тото зі своїм братом розслідують окремі злочини.

Котячі витівки

Ця збірка авторських казок стане чудовим подарунком для всієї родини! Малюка неодмінно зацікавлять яскраві ілюстрації й надзвичайні історії. Разом із героями казок він порине у дивовижні пригоди й дізнається, як важливо бути чесним, добрим, справедливим, подолає страхи й погані звички. А дорослі матимуть змогу після читання поспілкуватися з дитиною на різні важливі теми, що матиме виховний ефект без жодних повчань. Тож затишну атмосферу в родині гарантовано.

Таємне життя Рудика

Жила собі кішка. Звали її не Маркіза, не Принцеса — просто Рудик. Кішка-бешкетуха завдавала чимало клопоту всій родині. Та чи насправді від неї не було жодної користі? Здається, що улюблена справа Рудика — дрімати на траві під черешнею. Але тільки-но щось трапляється, кішка вже поспішає на допомогу. Справжній супергерой із пухнастою мордочкою та гострими кігтями! У теплій дотепній історії Таіс Золотковської добро й піклування врешті винагороджуються, а дружба стає найціннішим подарунком. Доповнюють книгу теплі ілюстрації Марії Рудик.

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram