На відбудову України: INRO та UNITED24 презентували благодійну колекцію свічок

Парфумерно-косметичний бренд INRO у партнерстві з фандрейзинговою платформою UNITED24  створив благодійну колекцію свічок, яку присвятив окупованим містам України. Прибуток з продажу передадуть на відбудову України.

Про це повідомляє INRO.

Свічки бренду INRO присвячені містам України, які знаходяться в тимчасовій окупації з 2014 та 2022 років: Донецьку, Луганську, Енергодару, Маріуполю, Мелітополю та Сімферополю.

Читайте також: «Поле і небо»: нью-йоркський бренд Hudson Wilder створив патріотичну серію чашок на підтримку України

На свічках вказані координати визначних місць: у Донецьку — «Донбас Арена», в Енергодарі — Запорізька АЕС, у Мелітополі — Арка визволителів, у Луганську — Соборна мечеть, у Сімферополі — Верховна Рада Автономної Республіки Крим, у Маріуполі — Донецький академічний обласний драматичний театр.

Читайте також: Міла Йовович написала вірш про Україну, щоб підтримати благодійний проєкт «Love Letter to Ukraine»

«У команді INRO працюють люди з Донецька, Бердянська, Харкова та Києва. Ми з нетерпінням чекаємо на звільнення окупованих територій. У багатьох із нас там були або досі залишаються родичі, друзі, знайомі. Аромати для свічок обирали всією командою. Так само колективно обирали локації, які зображені на опакованні», — розповідають Ольга та Володимир Саєнки, засновники INRO.

Читайте також: Бренд Support By Poustovit та «Жіночий ветеранський рух» випустили капсульну колекцію на підтримку захисниць

  • Свічка «Донецьк» пахне донецькими трояндами.
  • Свічка «Луганськ» пахне деревно-трав’яними нотами.
  • Свічка «Мелітополь» пахне черешнею.
  • Свічка «Сімферополь» з ароматом морського узбережжя та кипарису.
  • Свічка «Енергодар» має пряний аромат.
  • Свічка «Маріуполь» поєднала у собі запах сталі й моря.

Читайте також: ООН Жінки та Український інститут вручать премії Women in Arts 2023: список номінанток

Ціна однієї свічки — 1000 грн. Також її замовити можна в іншу країну, обравши на сайті «міжнародне доставлення». Прибуток з продажу благодійних свічок перекажуть через UNITED24 на відбудову України.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Аромадифузори свічки косметика (@inro.ua)