New Games: 5 ігор для веселих канікул

Сайдскроллери, раннери, головоломки

У нашій новій добірці кілька креативних ігор, які не тільки захоплять сюжетом, а й здивують якісним та неймовірно красивим дизайном.

Mars: Mars

MarsCorp відправляє на червону планету кількох добровольців, щоб вони ретельно дослідили її. але біла у тому, що герої не є професійними атронавтами… А може, в цьому не біда, а щастя? Адже вони лізуть куди не слід без остраху, бо просто не знають про небезпеки й саме тому можуть зробити нові відкриття! Платформи: Android, iOS.

Back to Bed

Це цікава головоломка із оптичними ілюзіями. Головний герой — Боб, який ходить уві сні по ірраціональних лабіринтах. Зупинити його не можливо, але можна давати напрямок за допомогою чотириногого помічника Субоба і таким чином привести Боба до ліжка. Операційні системи: Android, iOS, Playstation, Windows.

Alto’s Odyssey

Продовження гри Alto’s Adventure перевершує першу її частину. Цього разу на вас очікують три зони, які при кожному новому старті перебудовуються заново, тому, на відміну від дуже багатьох ігор жанру «сайдскроллер», не набридають на десятий раз проходження одного і того ж маршруту. Платформи: Android, iOS.

Gorogoa

Над цією грою дизайнери та розробники працювали 6 років. В результаті, Gorogoa було відзначено багатьма преміями. По суті це — пазл. Пересуваючи його плитки, ви ніби рухаєте далі сюжет. Завдяки цьому головний герой здійснює подорож-квест, адже, щоби плитки взаємодіяли, треба розгадати невеличку головоломку. І так — на кожному кроці. Операційні системи, які підтримують гру:  Android, iOS, Playstation, Windows, Nintendo Switch, Xbox One.

Donut County

Тут теж треба рухати, але не плитками, а дірою від бублика. Точніше, від пончика. У неї провалюється буквально все та всі, хто знаходяться у Пончиковому Окрузі. Гумор, протистояння жителів дірці, карколомна фізика та непосидючий єнот — тут є сому здивуватися. Платформи: iOS, Windows, Playstation.

Фото: заставка гри Donut County

— Читайте також: Відповідальність за помилки: Чи карати дітей, чи хвалити?