Незалежним та креативним: 10 інді-ігор для дітей

Пазли, аркади, головоломки та walking simulator

Нещодавно ми писали про цікаві інді-фільми, радивши їх дорослим. А для дітей пропонуємо інді-ігри. Отже, що таке «інді»? Це скорочення від англійського слова «independent», що означає «незалежний». Інді-ігри створюють окремі розробники або невеликі колективи без фінансової підтримки з боку видавців комп’ютерних ігор. А це означає, що вони дуже креативні, розумні та навіть трохи дивакуваті, але точно не банальні.

I Love Hue

Назва британської гри від Zut Games перекладається так — «Я люблю відтінок». І справді, щоб зіграти у кольоровий пазл, необхідно дуже добре розрізняти відтінки, мати смак та відчувати гармонію кольору. Якщо таких якостей ви не маєте, то гра їх допоможе розвинути. А спокійний саундтрек допоможе помедитувати. Завантажуйте гру з play.google.com та itunes.apple.com. Вона безкоштовна.

Yellow та Red

Дуже лаконічна головоломка, яка має 50 рівнів складності, була розроблена незалежним програмістом Бартом Бонте. Барт пропонує складати виключно жовті пазли різної форми. Завантажуйте гру з play.google.com та itunes.apple.com безкоштовно. Ще у Барта є схожа гра під назвою Red… ну, ви вже здогадалися, якого кольору пазли вона має. Red також знаходиться на play.google.com та itunes.apple.com й є безкоштовною.

Boo!

Ще одна гра від Бонте, яка може похизуватися більш вибагливим дизайном в естетиці Хелловіну. Вам потрібно буде фарбувати гарбузи певним чином. Думаєте, що це легко? Ну, то спробуйте! Завантажуйте безкоштовно з play.google.com та itunes.apple.com.

Kenshō

Головоломку було розроблено невеличкою компанією Wefifty two. Вона має наступний геймплей — вам необхідно подорожувати різними світами, ніби переходячи із однієї кімнати до іншої. Але можливим кожний перехід робить складання головоломки. Чим далі ви просуваєтеся, тим складнішою вона стає. Коштує гра на play.google.com 114,99 грн, а на itunes.apple.com — $3,99.

Parallyzed

Ця гра увійшла до п’ятірки найкращих ігор, які було представлено на Фестивалі незалежних ігор від Google Play у 2017 році. Parallyzed — атмосферний пригодницький платформер з наступним сюжетом: жили-були дві сестри Червона та Синя. Одного разу через заздрощі Червона зіштовхнула Синю із гойдалки, у результаті Синя опинилася в комі. Спустошена трагедією, Червона раптом розуміє, що може проникнути в свідомість сестри і допомогти їй вийти з коми та повернутися до життя. У геймплеї ви керуватимете двома сестрами одночасно, тому що Червона і Синя вміють мінятися тілами в будь-який момент. Вам належить допомогти їм подолати небезпечний шлях через два моторошні виміри — реальний та ментальний. Гра доступна безкоштовно на play.google.com та itunes.apple.com.

Fast like a Fox

Програмісти з Fingersoft пропонують трохи побігати разом із лисом та позбирати коштовні камінчики до скарбниці племені Золотого лиса. Пригодницький геймплей вже є на телефонах 99 тисяч користувачів. Гру можна завантажити безкоштовно на play.google.com та itunes.apple.com.

Fern Flower

Аркадна гра від розробників Macaque починається з легенди: раз на рік цвіте дивна квітка, якщо знайдете її, буде вам щастя. Ваше завдання — знаходити рідкісні квітки, які ховаються у найдивовижніших місцях. Завантажуйте безкоштовно з play.google.com та itunes.apple.com.

Unbalance

Турецькі розробники з Tvee Games пропонують цікаву та повчальну гру, геймплей якої базується на правилах геометрії та фізики. Завдання гравця — змінювати баланс геометричних фігур таким чином, щоб викинути назовні червону кулю, яка міститься всередині. Unbalance має 96 рівнів складності, більше 90 унікальних геометричних форм, мінімалістичний дизайн та класний музичний супровід. Вона є безкоштовною. Завантажуйте з play.google.com та itunes.apple.com.

Enterre moi, mon Amour/Bury me, my Love

Цю гру від Plug In Digital ми рекомендуємо підліткам старшим 15-ти років, оскільки вона зачіпає складні теми — любові, війни, розлуки. Геймплей розроблено в жанрі walking simulator. Ви гратимете за сирійку, яка відправляється спочатку до табору біженців, а потім у тривалу та небезпечну путь до Європи. Увесь цей час вона спілкується за допомогою месенджера зі своїм чоловіком, якому довелося залишитися в Сирії. Гра вчить емпатії та демонструє труднощі, із якими стикаються реальні біженці. Завдяки цьому діти зможуть краще розуміти тих людей, які потрапили в біду, а також якими жахливими можуть бути війна та її наслідки. Щодо назви, то «Enterre moi, mon Amour» (англійською «Bury me, my Love») — це переклад сирійської фрази, яка означає «не помирай раніше за мене, живи настільки довго, щоб першим поховати мене». Завантажити гру можна з play.google.com, коштує вона 109,99 грн. Також гру можна купити за $2,99 на itunes.apple.com.

Фото: кадр із гри «Fast like a Fox»

— Читайте також: IQ game: 6 корисних додатків для розвитку дитячого інтелекту