Walking Simulator: 6 відеоігор для релаксації

Геймплей без метушні

Walking Simulator: 6 відеоігор для релаксації

Останнім часом дуже популярними стають відеоігри жанру walking simulator — практично без геймплею, — гравець є більше спостерігачем, ніж активним учасником подій. Такі ігри дають змогу розслабитися та провести час із користю, наприклад, досліджуючи пустелю, острів чи океанське дно під спокійний музичний супровід. Рекомендуємо walking simulator для стомлених школою дітей та напружених роботою батьків.

Journey

Відеогра була розроблена ще п’ять років тому, але й досі лишається однією із найпопулярніших представниць жанру. Отже, якщо ви ще в неї не грали, то розповімо про сюжет: гравець має перейти величезну пустелю, щоб дістатися великої гори. Якщо гратимете в онлайні, то зможете зустріти інших гравців, але поспілкуватися із ними не вийде, бо функції розмови гемплеєм не передбачено. Зате можна допомагати один одному в дорозі, а також шукати шматки тканини, яка допоможе перелетіти деяку відстань. Дізнатися, кого ви зустрічали на своєму шляху, ви зможете лише в кінці гри. Окремо скажемо й про саундтрек, написаний композитором Остіном Уінторі, — він просто неймовірний. Платформи: PlayStation 3, PlayStation 4.

Proteus

Гру було розроблено у 2013 році, але її дизайн нагадає батькам про їх власне дитинство — яскраві кольори, здоровезні пікселі, «космічна» музика… Гравцям треба буде досліджувати життя таємничого острова, що заховався десь серед океанських просторів. Зливи, нічна темрява, зимові хуртовини та пекуче літнє сонце зроблять вашу пригоду цікавішою. Платформи: Microsoft Windows, OS X, Linux, PlayStation 3 та PlayStation Vita.

Seasons After Fall

Тут гемплей трохи жвавіший — мала дика лисиця подорожує лісом, зустрічаючи величезних птаха, рибу, ведмедя. Долати складний шлях, змінювати пори року та час дня лисичці допомагатиме магія. А провідниками на шляху стануть блукаючі гриби. Гра сподобається не лише сюжетом, а й ніби вручну намальованою графікою та оригінальною музикою у виконанні струнного квартету. Платформи: PlayStation 4, Xbox One, Windows, Linux, Mac OS.

Beyond Eyes

У Beyond Eyes ви гратимете за 10-річну дівчинку на ім’я Рей, яка втратила зір в результаті нещасного випадку з феєрверками. Гравцеві дуже поверхнево пояснюють, що сталося з головною героїнею, після чого він опиняється в абсолютно новому і незнайомому для себе світі, де належить пізнавати навколишнє середовище за допомогою решти почуттів. Гра буде дуже корисною у тому випадку, якщо дорослі мають на меті навчити нормотипічних дітей інклюзії. Платформи: Xbox One, PlayStation 4, Windows, Linux.

ABZÛ

ABZÛ перетворить вас на дівчину-дайвера, яка подорожує під водою. Гра має ледь вловимий сюжет, заснований на шумерському міфі про створення світу. На дні морів та океанів вам траплятимуться ознаки стародавньої цивілізації — статуї, фрески, руїни палаців. ABZÛ можна легко пройти до кінця, так і не розібравши, що та чому тут відбувається! Але це й не важливо, бо вас захопить відчуття безмежного простору, краса підводного світу, доброзичливість його жителів. Геймплей дарує релаксацію та естетичне задоволення, отже грати рекомендуємо всією сім’єю. Платформи: PlayStation 4, Xbox One, Windows.

Virginia

А тут є детективний сюжет та невеличкі ознаки трилеру, отже гра має віковий ценз — 12+ років. Ви гратимете за агента-новачка ФБР Анну Тарвер, яка із більш досвіченою напарницею Марією Гальперін розслідує зникнення молодого хлопця. Як більшість ігор цього жанру, тут немає діалогів — лише емоції, враження та трохи залізної логіки. Платформа: PlayStation 4, Xbox One, Windows.

Фото: кадр з гри «Seasons After Fall»

 — Читайте також: Розумні забавки: 8 ігор для відмінників