Очільниця музею Голодомору Леся Гасиджак, яка стала жертвою бодішеймінгу, знялася для Vogue: фото

17.08.2023

Директорка Національного музею Голодомору-геноциду Леся Гасиджак знялася для видання VOGUE Україна після того, як зазнала хвилі хейту з боку користувачів мережі через свою вагу. Жінка дала відверте інтерв’ю про пережитий булінг та знялася в фотосесії.

Про це пише VOGUE.

«Днями в українському суспільстві спалахнув скандал: Леся Гасиджак, в. о. директора Музею Голодомору, зазнала хейту і бодішеймінгу. Її професійні якості піддали сумніву через зовнішність та вагу. Ми знову стикнулися з тим, що жінку обговорюють саме через вигляд. Але в цій історії зачіпає не лише цькування, а й те, що експертність жінки знецінили виключно через її зовнішність», — зазначається у публікації видання в Instagram.

Читайте також: Очільниця музею Голодомору Леся Гасиджак подає до суду через цькування: деталі скандалу

Скандал спалахнув наприкінці липня. На тлі на тлі новин про те, що Верховна Рада підтримала фінансування будівництва Національного музею Голодомору-геноциду, Леся Гасиджак отримала порцію критики через зайву вагу та свою зовнішність.

«Добро перемагає зло», — каже в інтерв’ю VOGUE Гасиджак після цієї неприємної ситуації. 

Читайте також: Новий скандал: Оля Полякова подає до суду на українське ЗМІ через бодішеймінг доньки

За словами Лесі Гасиджак, вона дізналася про скандал випадково, і перші дні для неї були непростими. Жінка навіть збиралася подавати до суду на своїх кривдників, але через деякий час заспокоїлася та передумала.

Читайте також: «Фемінізм — це жіночий егоїзм»! Олег Скрипка вважає, що у світі панує «погане виховання жінок»: деталі

На захист жінки стали сотні людей — від письменників, зокрема Ірини Цілик та Оксани Забужко, до лідерів думок та державних діячів. Гасиджак каже, що навіть не очікувала такої потужної хвилі підтримки. І що саме вона певною мірою дозволяє їй триматися.

Приєднуйтесь до наших каналів TelegramInstagramтаFacebook.