Папа Римський Франциск розповів, що думає про аборти, секс, порно та ЛГБТ

07.04.2023

Папа Римський Франциск знявся у документальному фільмі Disney+ The Pope Answers, де розповів, що думає про секс, ЛГБТ, аборти та порно.

Про це пише Reuters.

У стрічці понтифік зустрівся з 10 людьми віком 20 років, які ставили йому запитання на теми секс, прав ЛГБТ, аборти, порнографії, віри та еротичних зловживань у католицькій церкві.

Про секс

«Секс — одна з прекрасних речей, які Бог дав людині», — сказав Папа Римський .

Читайте також: Франківська художниця продала картину за ₴430 тисяч для бійців «Азову»: фото

«Сексуальне самовираження — це багатство. Тому все, що відволікає від справжнього сексуального самовираження, зменшує вас і виснажує це багатство», — додав Франциск, маючи на увазі мастурбацію.

Про ЛГБТ

Також Папу запитали, чи знає він, хто такі небінарні люди і як він до них ставиться.

Читайте також: Британських монархів звинуватили в работоргівлі: подробиці

«Всі люди — діти Божі, усі люди. Бог нікого не відкидає, Бог — батько. І я не маю права нікого виганяти з Церкви», — сказав він.

Папа розкритикував тих, хто, посилаючись на Біблію, пропагує ненависть та виправдовує виключення ЛГБТ-руху з церковної спільноти.

Про аборти

Щодо абортів Франциск зазначив, що священники повинні бути милосердними до жінок, які перервали вагітність, але сказав, що така практика залишається неприйнятною.

Читайте також: З початку 2023 року в Україні відкрито понад 8о кримінальних справ щодо жорстокого поводження з тваринами

«Називати речі своїми іменами добре. Одна річ — супроводжувати людину, яка його (аборт. — Ред.) зробила, інша — виправдовувати вчинок», — наполягав Папа.

Читайте також: Мовний скандал в Ірпені: викладачку, яка відмовилася викладати українською мовою, відсторонили

Про порно

Папа Франциск заявив, що ті, хто використовує порнографію, принижують себе по-людськи.

«Ті, хто залежний від порнографії, схожі на залежних від наркотику, який тримає їх на такому рівні, що не дає їм рости», — наголосив він.