Протистояння «терору успіху»: У соцмережах набирає обертів хештег #BarbiesDarkSecrets

Неідеальне життя ляльок та людей

Барбі завжди була взірцевою лялькою. Вона уособлювала те, чого повинна прагнути «правильна жінка»: бути доглянутою, красивою, успішною, заможною, щасливою. А що, як у Барбі, як і в кожного з нас, є темний бік? Адже насправді життя неідеальне. Пройдіть за хештегом #BarbiesDarkSecrets і ви побачите, що ідеалу не існує. І, можливо, деякі ваші невротичні реакції на «глянцеве щастя» дадуть вам спокій.

Для багатьох користувачів, що підхопили хештег і розміщують у соцмережах фото «живої» Барбі, це можливість протистояти «терору успіху» та «обов’язковості щастя 24/7». В кожного з нас є проблеми, таємниці, залежності, погані дні або заборонені мрії. Або ми просто не відповідаємо певним стереотипам. У інтерпретаціях користувачів ніжна Барбі може бути не вихователькою дитсадка чи лікаркою, а, наприклад, серійною вбивцею. Або їй може бути більше 35 років, у неї може погано пройти пластична операція, у неї може бути наркозалежність, або дві юні дочки-реперки.

Ми часто говоримо одна одній, намагаючись підтримати: «Ти можеш бути ким завгодно!» І, так — це не тільки бути мільярдеркою чи топ-моделлю. Нам в житті може трапитись бути ким завгодно: розчарованою жінкою середнього віку, невпевненою у собі блондинкою, яка хоче бути брюнеткою, красунею, яка робить ставку на інтелект, жертвою абюзу. Ким завгодно.

Маєте дома гарненьку Барбі? Уявіть, що в неї є секрет, такий само темний або темніший за ваш. Фото, хештег — вуаля! Ідеального світу не існує.

За матеріалами: mashable.com

— Читайте також: don’t Take Fake: У соцмережах організували аукціон для підтримки підлітків із синдромом Дауна