Роботи українських художниць представили на Єврофестивалі у Ліверпулі: фото

04.05.2023

На Єврофестивалі у Ліверпулі, який проходить перед пісенним конкурсом «Євробачення», представили проєкти українських художниць. Це «Діалоги» Алевтини Кахідзе та «Ізюм – Ліверпуль» Каті Бучацької.

Про це повідомляє «Суспільне».

Читайте також: У Фастові хлопець із синдромом Дауна відкрив інклюзивну майстерню печива «Коржик»: фото

Зазначимо, що проєкт «Діалоги» об’єднав творчість української художниці Алевтини Кахідзе та її ліверпульської колеги Еллі Госкінс. Алевтина Кахідзе представить спеціальний перформанс, у якому продемонструє свій гумористичний погляд на життя.

Читайте також: Про воєнні злочини росіян: український фільм «Чорнобиль 22» переміг на фестивалі у Німеччині

Інсталяція «Ізюм — Ліверпуль» Каті Бучацької має інший настрій. У своїй роботі художниця використовує 12 екранів, на яких транслює український ландшафт у реальному часі. Зобразивши західне й східне залізничне сполучення, від Ізюма до українсько-польського кордону, мисткиня показує шлях переселенців їхніми ж очима.

Читайте також: Злочин без покарання: українці створили величезну книгу про злочини росії

Єврофестиваль — культурний фестиваль, який передує конкурсу «Євробачення» і цьогоріч триватиме з 1 до 14 травня у Ліверпулі.

Додамо, що у 2023 році в ньому беруть участь українські та британські митці, оскільки початково «Євробачення» мала приймати у себе Україна. Через російську агресію конкурс перенесли до Великої Британії.