Шоу «Подкаст терапія» зі Спартаком Субботою відновили: подробиці

01.05.2023

Український блогер Спартак Суббота заявив, що продовжить випускати шоу «Подкаст терапія», про закриття якого раніше заявляв його співведучий Євген Янович.

Про це він заявив у своєму Телеграм-каналі.

«Сьогодні я до вас з новинами. Новим випускам ПТ бути. І цього разу хочу дещо змінити формат. Під цим дописом ви можете задати мені питання, а команда вибере ті, на які я відповім у новому випуску. Нагадую, що подкаст — це не інтерв’ю, тож перевагу надамо запитанням, які стосуються саме психології», — написав Субота. 

Читайте також: Фільми українських режисерок потрапили у ТОП-100 найкращих у світі

Нагадаємо, 11 квітня було опубліковане розслідування про Спартака Субботу. Воно свідчить, що терапевт, ймовірно, брехав про деякі факти власної біографії, аби підтримати свій імідж. Все про цей скандал читайте у нашому матеріалі.

Читайте також: Шлюбний договір: як правильно оформити?

Також додамо, що відновлення «Подкаст терапії» прокоментував співведучий Євген Янович:

«Хоче, хай робить, що завгодно, я до цього не маю ніякого відношення. І не бажаю думати про цю історію. Мені не хочеться мати нічого спільного з цією людиною. Навіть судів». 

Читайте також: Афганські жінки вийшли на акцію протесту перед самітом ООН, вимагаючи не визнавати уряд талібів: відео

Додамо, що водночас Євген анонсував власний проєкт, який виходитиме на його YouTube-каналі. Перший ролик запланований на 4 травня.