Скандал з укриттями в Києві: чиновники придбали 306 шкіряних барабанів

15.06.2023

У Києві спалахнув черговий скандал через укриття. Цього разу чиновники замовили 306 барабанів, щоби «психологічно розвантажувати дітей» під час повітряних тривог.

Про це написав депутат Київради Леонід Ємець.

«Якщо ви думаєте, що сковорідка за 720 тисяч — це межа, то як вам 300 шкіряних барабанів в укриття!? За 890 000 грн. І знову РДА Дніпровського району», — написав Леонід Ємець.

Читайте також: Обстріл Одеси: постраждав Музей цікавої науки — фото

Зазначається, що це замовлення у системі Prozorro на 882 тисячі гривень від Управління освіти Дніпровської РДА. У тендерну пропозицію, крім шести видів барабанів різного розміру, також входять 153 комплекти молоточків для ударних установок.

Читайте також: У Києві планують побудувати військове меморіальне кладовище

Тендер, що проходив наприкінці квітня 2023 року, виграв підприємець Патрікей Роман, з яким й уклали контракт.

За словами депутата, 15 червня 2023 року на засідання Київради викликали Голову Дніпровської РДА і керівника управління освіти, де ті дали відповіді про сковорідки за 720 тис. і барабани.

Як заявив Ємець раніше, історія з електросковорідками за 720 тисяч для Дніпровського району обростає подробицями.

«До цієї інформації додам, що це, виявляється, вже друга сковорідка за такі гроші. Схожу вони вже придбали за бюджетні гроші трохи раніше (не для укриття, а для ліцею). Так от, як стверджує телеграм-канал Джокер, там не просто нецільове використання бюджетних коштів, а ціла схема із фіктивними фірмами у тендерах. П.с. Звичайно, ми як офіційна Тимчасова контрольна комісія інформацію перевірятимемо, але до відома вже взяли», — написав він.  

Читайте також: Закрите укриття у Києві: затримані посадовці та охоронець медзакладу

Нагадаємо, що ліцей у Дніпровському районі замовив для укриття багатофункціональну пательню за 720 тисяч гривень. Інший тендер — на закупівлю в укриття електричних овочерізок за 130 тисяч гривень за одиницю.