Скільки українців вірять у перемогу України у війні проти росії — дослідження

97% опитаних українців вважають, що Україна переможе у війні, яку розв’язала росія.

Про це свідчать дані дослідження, яке проводила соціологічна група «Рейтинг» з 1 по 5 лютого 2023 року.

«97% громадян вірять у перемогу у війні з росією, а 74% вважають, що Україна збереже всі території у межах своїх міжнародно визнаних кордонів станом на 1991 рік», — зазначають соціологи.

Також вони наголошують, що це опитування свідчить про стійку довіру до президента Володимира Зеленського, зростання підтримки членства в НАТО та впевненість, що росія має заплатити за післявоєнну відбудову України. Зокрема, схвально оцінює діяльність Зеленського 91% респондентів.

Читайте також: Чи володіють українці іноземними мовами і на якому рівні — дослідження

Зокрема, на запитання «Чи вірите ви, що Україна переможе у війні?» 82% опитаних відповіли «однозначно так», ще 15% — «скоріше так». Рівень віри у перемогу серед українців у лютому 2023 року такий самий, як і у квітні 2022-го.

Фото: ratinggroup.ua

Фото: ratinggroup.ua

Фото: ratinggroup.ua

Читайте також: Чи готові споживачі за кордоном купувати українські товари — дослідження

54% українців вважають, що рішення про відбудову мають ухвалювати жителі зруйнованих міст і селищ, тоді як 37% виступають за те, щоб ці рішення ухвалювали органи місцевої влади.

Читайте також: Кожен другий малий бізнес в Україні відкривають жінки — дослідження

На 21% збільшилася частка тих, хто вважає, що після війни Україна поверне усі свої території. Так, минулого місяця 74% респондентів відповіли, що Україна збереже усі території, які мала у 1991 році.

Фото: ratinggroup.ua

Фото: ratinggroup.ua