SOVA x MURADOVA: нова колаборація, натхненна вінтажною еклектикою 80-х

Дебютна колаборація ювелірного дому SOVA з українською стилісткою Маргаритою Мурадовою.

06.06.2024

Нова колаборація SOVA x MURADOVA стала дослідженням еклектики 80-х та об’єднала різні стилістичні рішення, які комбінуються між собою.

“У колекції хотілося відобразити те, що завжди шукала в ювелірних прикрасах: мультифункціональність, різноманітність та настрій. Хотілось переосмислити класичні позиції ювелірного гардеробу кожної жінки і внести у них частку експерименту та модерновості”, — описує Маргарита колаборацію. 

“Колаборація стала першою співпрацею бренду SOVA зі стилісткою. Для ювелірного бренда-трендсетера вибір партнера був зрозумілим, адже Маргарита має відчуття трендів та передбачення нових, досліджує ретроспективу та має експертизу в цій сфері. Саме це й стало якорем нашої колекції”, — розповідає про співпрацю Кристина Башлій, директорка з маркетингу SOVA.

У центрі колекції масивні statement-прикраси у вигляді бумеранга як символ циклічності у моді та житті. Він про те, що справді твоє завжди повернеться. Зразком високого ювелірного мистецтва став statement-браслет у вигляді ланцюга з ланок-бумерангів, кожна ланка має подвійну основу, яка створює об’єм у прикрасі, оздоблений діамантовим розсипом. Ювеліри працюють над кожним браслетом  більш ніж 50 годин, виконуючи всі деталі власноруч. 

Processed with VSCO with a6 preset

Аби додати до колекції модерновості, з’явилися тенісні прикраси з кольоровими кристалами. Універсальні, які поєднуються з гардеробом на кожний сезон, але додають ноту експерименту в образ. Браслети можна стилізувати як класичний варіант на зап’ясток, так і додати грайливого настрою, надягнувши його на щиколотку. 

Колекція є мультифункціональною й дозволяє кастомізувати прикраси з допомогою різних підвісів з аметистами, топазами, білими та чорними перлами, діамантами. Підвіски у стилі 80-х можна кріпити на масивне кольє-ланцюг, браслет або сережку залежно від настрою. Тож маємо шість варіацій прикрас замість однієї. 

Настрій кампейну натхненний естетикою італійської богеми. У центрі софітів — сучасна дівчина, неначе героїня «Солодкого життя» Фелліні, спокуслива, яскрава, готова до експериментів — чи то танцювати босоніж вулицями нічного Риму, чи купатися у фонтані Треві. 

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram