Стала відома дата прем’єри української драми «Ти мене любиш?»: кадри з фільму

15.08.2023

На великих екранах у квітні 2024 року з’явиться драма про перше покоління незалежної України Тоні Ноябрьової «Ти мене любиш?».

Про це пише Держкіно.

«Ти мене любиш?» — історія дорослішання на тлі розпаду СРСР. Фільм розповість про 17-річну Кіру, чиє життя водночас зазнає несподіваних змін: розлучення батьків, життя в умовах народження нової незалежної держави, а головне — моральні виклики та потреба в прийнятті дорослих рішень.

Читайте також: На Різдво запланована прем’єра четвертої частини фільму про Бріджит Джонс: постер

За задумом режисерки, Кіра — є уособленням покоління, яке будує своє майбутнє в новій, незалежній державі. Більшість українських підлітків в 90-х, так само як і головна героїня, проходили усі етапи свого становлення в умовах абсолютної невизначеності. Безтурботне дитинство перетворюється на справжній вихор, що тягне за собою безліч питань та проблем.

«Ми ухвалили рішення почати свій шлях до глядача з командою FILM.UA Distribution. Упевнені, що завдяки спільним зусиллям наше кіно достукається до сердець кожного українця. Ми, у Family Production, створювали цей фільм, дотримуючись усіх стандартів якості, а також вклали багато любові від усієї нашої великої команди. Незабаром побачимось у кіно!», — Анастасія Буковська, продюсерка фільму.

Читайте також: Фільм української режисерки «Степне» отримав престижну нагороду за найкращу режисуру: деталі

Проте у фільмі також є місце і для ностальгії: барахолка на Почайній, ретро-бляшанки контрабандного pepsi, химерний посуд, баранці та незламні півники…Аби досягти автентики в кадрі, художник-постановник разом зі своєю командою відшукали навіть старі журнали, етикетки від жуйок тих часів та одяг з відповідними лейбами. Тож глядачі на певний час повернуться в пострадянський Київ, просякнутий духом свободи та невизначеності водночас.

Світова премʼєра стрічки відбулася на фестивалі «Берлінале» у програмі Panorama. Фільм здобув першість у Міжнародному головному драматичному конкурсі Making way кінофестивалю Off Camera (Польща).

В українських кінотеатрах фільм зʼявиться у квітні 2024. Кінотеатральну дистрибуцію та промо здійснюватиме українська дистриб’юторська компанія FILM.UA Distribution, у портфелі якої національні та східноєвропейські фільми різного жанру: від авторських стрічок до національних блокбастерів.

Читайте також: Альфред Гічкок: найкращі фільми майстра саспенсу

Актори: Карина Химчук, Максим Михайліченко, Наталія Лазебнікова, Олександр Жила, Дарʼя Палагнюк, Андрій Шабанов, Євген Бушмакін, Ольга Армасар, Василь Неволов, Андрій Гурін, Наталія Діброва, Соломія Кирилова.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та Facebook.