Startup skills: 7 онлайн-курсів для підприємців

Від ідеї до продажу продукту

Якщо ви маєте на меті займатися електронною комерцією, хочете використовувати інтернет-технології для продажів своїх продуктів та активного просування бренду у світі, тоді рекомендуємо декілька курсів від shop.mashable.com та coursera.org.

Startup School Bundle

Заплативши $40, ви зможете купить 10 курсів на різні теми, які стосуються онлайнового підприємництва — від пошуку ідеї й до продажів готового продукту. Зокрема, вам запропонують підтягнути знання у галузі пошукової оптимізації, цифрового маркетингу, аутсорсингу та ін. Єдине, що від вас вимагається, — добре володіти англійською.

The Ultimate Crowdfunding Bundle

Усі секрети вдалого краудфандінгу ви дізнаєтеся, якщо станете слухачем цих курсів. Вони складаються із 98 уроків, під час яких ви отримаєте інструменти, у тому числі шаблони та сценарії, які використовували реальні компанії, яким вдалося швидко зібрати гроші та втілити свої проекти у життя. Ціна: $19.

The Complete SEO Course

«Rank Your Website in Google Easily» — девіз цих курсів, які здатні зробити із вас справжнього SEO-експерта. Зараз діє знижка, а отже ви зможете пройти навчання із SEO-оптимізації всього за $9! Тож, не баріться. Знання англійської обов’язкове.

Complete Digital Marketing Course 2017

Отримати навички діджитал-маркетолога, розібратися із SEO, Google Adwords, роботою із WordPress та правилами вигідного для бізнесу використовування YouTube, Facebook та Twitter допоможуть ось ці курси. Зараз їх можна придбати за $9. курси викладаються англійською мовою.

The Complete Side Hustle Bundle

Усі перераховані вище навички не матимуть жодного, сенсу, якщо ви не вмітимете продавати в інтернеті. Ці курси навчать вас працювати із такими платформами, як eBay та Amazon. Якщо мрієте, щоб ваш продукт був знаним у світі та хочете продавати за кордон, купуйте навчання за $29.

Business Foundations

Шість курсів від Coursera допоможуть набути базової бізнес-грамотності. Ці навички допоможуть зробити кар’єру у корпоративному секторі, або ж розпочати власну невеличку справу. Впродовж п’яти курсів ви опануєте основи маркетингу, бухгалтерського обліку та фінансових операцій. Під час заключного етапу ви застосовуватимете навички, отримані шляхом розробки стратегії «вихід на ринок» для вирішення реальної бізнес-задачі.

Internet of Things Specialization

Coursera пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію курсів за спеціалізацією «Інтернет речей». Ви розберетеся із механізмами розробки продуктів та послуг інтернету речей, для того щоб отримати нові навички та досвід, який ви згодом зможете використати при розробці нових продуктів.

— Читайте також: Від ідеї до пілоту: 6 кроків, як створити соціальний проект