Створення меморіалу Героям полку «Азов» на Співочому полі: українців просять підтримати петицію

Родини загиблих захисників Маріуполя та Патронатна служба «Азову» закликають українців підтримати проєкт створення пам’ятного комплексу азовцям на Співочому полі в Києві. Відповідну петицію зареєструвала Віра Литвиненко, мама загиблого бійця Владислава з позивним Вектор.

Читайте також: Петиція на підтримку реєстрованих партнерств набрала необхідні 25 тисяч підписів

«Рідні загиблих при захисті Маріуполя азовців зареєстрували петицію на сайті президента України, аби пам”ять про бійців полку, які героїчно боронили Маріуполь та віддали життя за Україну, була гідно вшанована. Це можна зробити шляхом створення на Співочому полі поряд з Національним Музеєм історії України у Другій світовій війні Меморіалу або Стіни пам’яті», — йдеться у повідомленні. 

Читайте також: Петиція про заборону російської православної церкви зібрала понад 25 тисяч підписів

Рідні бійців зазначили, що захисники Маріуполя власними життями стримали втричі переважаючи сили ворога, що дало змогу ЗСУ на інших напрямках зберегти кордони України.

Читайте також: В Україні створили петицію про започаткування Дня вшанування захисників Маріуполя

«Слава про незламних захисників Маріуполя і Азовсталі прогриміла на весь світ, їх подвиг увійде в історію України як приклад найгероїчнішого протистояння з перевагаючими силами ворога. Феномен бійців полку “Азов”, їх силу незламності вивчають у всіх цивілізованих країнах світу. Питання гідного вшанування подвигу бійців полку “АЗОВ” має бути вирішено шляхом створення Меморіалу або Стіни пам”яті державного значення», — йдеться в описі до петиції. 

Зазначимо, що наразі петицію підтримали 2253 українців.